2733
2734
عمل نمیکنن هرچقدر گفتم عمل گفتن نه بدتر میشه  ایندفعه رفتیم آزمایشگاه معمولی اما میکن مراکز نا ...

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه
عمل نمیکنن هرچقدر گفتم عمل گفتن نه بدتر میشه  ایندفعه رفتیم آزمایشگاه معمولی اما میکن مراکز نا ...

سلام عزیزم چیزی رو ک برات فرستادم انجام واس واریکوسل هس یکی از فامیلمون انجام داد خوب شد

خدایا کی یکی بهم میگه مامان  بدجور قلبم شکسته  خدایا قسمت میدم به نا امیدی ابوالفضل به6ماهه امام حسین مامان شم ارزو ب دل نمونم خستم شکستم جواب این بنده حقیر بده تو ارحم الراحمینی.امام حسین خیلی دوس داشتم تو روزت بی بی چکم مثبت شه   اما نشد...دست خالی نباشم به امید سال آینده که نی نی داشته باشم تندرست حدای خوبم به من لطف کنی گر چه من بنده خوبی برای تو نیستم اما تو رو قسم میدم به پهلو شکسته امام حسین قسمت میدم به دخترت رقیه منم مامان شم  بازم ک ناامیدم کردی اوس کریم با چه زبونی ازت بخام دیگه چشم ندارم نگاه کنم اینه رسم دلشکسته ها ک تا عمر دارن حرف بشنون از این و اون من ک قسمت دادم ب پهلو شکسته چرا اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم چیزی رو ک برات فرستادم انجام واس واریکوسل هس یکی از فامیلمون انجام داد خوب شد

خیلی سخته چه چیزا نوشته🙂

لطف کردی عزیزم تاجاییکه بتونم انجامش میدم 😘

ایشالا خودتم به حق این شبای عزیز یه بچه سالم و تپل قسمتت بشه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
خیلی سخته چه چیزا نوشته🙂 لطف کردی عزیزم تاجاییکه بتونم انجامش میدم 😘 ایشالا خودتم به حق این شبای ...

عزیزم ان شاءالله خدا بهم سالمش بده دعام تو این شب عزیز

2731

از طب سنتی خیلیها نتیجه گرفتن یک دستوری داره توی این تاپیک

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2200264/سلام-من-طب-سنتی-کار-میکنم-میخوام-این-تاپیک-رو-بزنم-برای-کسایی-که-نازایی-دارن-یه-دستور-ساده?page=1

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

اسپرم همسر منم صفر بود البته ما یه بچه داریم وقتی برا دومی اقدام کردیم متوجه این مشکل شدیم ... که یه خانم افغانستانی یه معجون یاد داد درست کردم خورد و آزمایش داد دکتر گفت خیلی خوبه اون معجون هم تشکیل شده از هفت مغز شامل گردو بادام هندی زمینی درختی گردو فندق را آسیاب کنید هر کدام ۱۵۰گرم وماهی سمنقور چهار عدد حتما با سرو دم از عطاری بخری و خرنوب و جنسینگ هرکدام ۸۰گرم با یک کیلو عسل مخلوط کنید و هر صبح شب شوهرتان میل کنند انشا الله تاثیر خوبی خواهد داشت 

اسپرم همسر منم صفر بود البته ما یه بچه داریم وقتی برا دومی اقدام کردیم متوجه این مشکل شدیم ... که یه ...

عزیزم ماهی سمنقور رو آسیاب کنیم؟ نپخته؟ 

داستان زندگیم رو بخون.....
2740