2733
2739
رفتیم گفت شدید نیس فقط خیلی کم بدشکله اونم الان نه سال ۹۷ الان یه بچه دارم نزدیک دوسالش شده به شوهر ...

زودتر دکتر برید برای واریکوسل حالا بچه دارشدن راهروقت خواستید بهتره اکه زیاد بشه ممکنه مجبور شید میکرو کنید

یا رب العالمین
ن از طریق همون ازمایش اسپرم یه مدت خرنوب خورد و عسل و بادام و تخم مرغ محلی و روغن زیتون و تا روز ازم ...

عزیزم منم خرنوب گرفتم چندروز پیش تو یه تاپیک بهم گفتن خیلی عالیه 

شما چجور دادی به شوهرت؟دم کردی یا اسیاب کردی باعسل دادی؟چندماه دادی؟

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما باید بره پیش دکتر که بنویسه تو ازمایشگاه خوبی که تعداد دقیق رو مشخص کنن منم شوهرم ۱۰۰تا ازمایش ...

آها .ممنونم ولی ما حتی رویانم رفتیم باز صفر بود

2728
چجور فهمیدی حساسیت داری؟ چندتاجنین براتون تشکیل شد؟

از روز اول که استفاده کردم همش عطسه کردم و ابریزش بینی بعدش خارش شدید گرفتم و حساسیت نشون داد بدنم خارش شدید گرفتم حالم بد بود اونموقع اولش نمیدونستم از پروژسترونه بعد سقط فهمیدم

حتما باید بره پیش دکتر که بنویسه تو ازمایشگاه خوبی که تعداد دقیق رو مشخص کنن منم شوهرم ۱۰۰تا ازمایش ...

شوهرمنو باسرنگ کشیدن ولی یبار تشخیصی دوبارهم میکرو ولی هیچوقت تعداد رانگفتن

یا رب العالمین
زودتر دکتر برید برای واریکوسل حالا بچه دارشدن راهروقت خواستید بهتره اکه زیاد بشه ممکنه مجبور شید میک ...

عمل نمیکنن هرچقدر گفتم عمل گفتن نه بدتر میشه 

ایندفعه رفتیم آزمایشگاه معمولی اما میکن مراکز ناباروری دقیق تره شوهرم میگه بریم اما میگه عمل نمیکنم چون از عمل میترسه اینم شانس مایه😑

2738
عزیزم منم خرنوب گرفتم چندروز پیش تو یه تاپیک بهم گفتن خیلی عالیه  شما چجور دادی به شوهرت؟دم کر ...

نصف میکردم بعد ۵دقیقه میجوشید اخر شب یه لیوان میخورد صبح هم میخورد لازم نیست اسیاب کنی گلم

عمل نمیکنن هرچقدر گفتم عمل گفتن نه بدتر میشه  ایندفعه رفتیم آزمایشگاه معمولی اما میکن مراکز نا ...

اگه عمل نکنه با زالو درمانی خیلیا جواب گرفتن

نصف میکردم بعد ۵دقیقه میجوشید اخر شب یه لیوان میخورد صبح هم میخورد لازم نیست اسیاب کنی گلم

عزیزم ببخشید من اسیابش میکنم و با عسل قاطی میکنم میدم بهش.اینجوری بهتره یا جوشانده

اگه عمل نکنه با زالو درمانی خیلیا جواب گرفتن

نمیدونم زالو رو هم اونروز یکی بهم گفت

ببرم ببینم میشه زالو انداخت