2737
2739

سلام بچه ها خوش اومدید

باز چرا تاپیک بسته شد آخه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
من ی سوال راجع به اقدام بپرسم ؟ یکم خجالت میکشم ولی بخدا نمیدونم از کی بپرسم

بپرس عزیزم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میگم بعد اقدام مایع م... چن روز میتونه بمونه داخل واژن و رحم؟ 

عزیزم اسپرم ۳تا۵روز اسپرم زندست اون چیزی که میریزه بیرون مواد اضافیه

بری دستشویی یکوچولوش میاد بیرون روزای بعدم یه ترشح شفاف ازت میاد تا دو سه روز برا من که اینجوریه

پس ممکنه تا همون موقعی که مایع شفاف میاد اسپرمم باشه داخل که اگه تخمک بود لقاح انجام بشه؟

مامان دوتا دخمل ناز 😍
2740

@raha_oo @nazaniin74 بچه ها اینا رو منشن کنید بی زحمت من نمیتونم

پس ممکنه تا همون موقعی که مایع شفاف میاد اسپرمم باشه داخل که اگه تخمک بود لقاح انجام بشه؟

بله عزیزم صد در صد اون که میاد بیرون زیاد مهم نیست مهم لحظه اول که منی میخوره به دهانه رحم برا منم دعا کن