2737
2734
عنوان

اقدامیای عزیز برا بارداری(پیرو تاپیک نازنین)

| مشاهده متن کامل بحث + 1856 بازدید | 122 پست
ایشالاه من ماه اول اقدامم 25 موعدمه ولی میگن سی ام بی بی بزن شما موعدتون کیه

بیبی چک همون روز موعد هم نشون میده عزیزم

انشالله که مامان شی همین ماه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ایشالاه من ماه اول اقدامم 25 موعدمه ولی میگن سی ام بی بی بزن شما موعدتون کیه

عزیزم من نزدیک دوساله اقدامم چن ماه پیشم سقط داشتم 

این ماه قراره واکسن کرونا بزنم اقدام ندارم ماه بعد میرم دکتر 

مامان دوتا دخمل ناز 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیبی چک همون روز موعد هم نشون میده عزیزم انشالله که مامان شی همین ماه

ممنون واقعا پس چرا میگن یک هفته بعد موعد یعنی 25 بزنم جوابش قطعیه من سه سال و 3 ماه جلوگیری طبیعی داشتم یکم شک دارم دفعه اول بگیره

2742
من که از واکسن میترسم اخه ریسکه خدایی نکرده یه موقع ادمو نازا نکنه

نمیدونم من ی فازشو زدم دومی مونده 

هرچی خدا بخواد 

من کادر درمانم بی نهایت هم استرس دارم حداقل واکسن بزنم خیالم راحت شه

مامان دوتا دخمل ناز 😍
ممنون واقعا پس چرا میگن یک هفته بعد موعد یعنی 25 بزنم جوابش قطعیه من سه سال و 3 ماه جلوگیری طبیعی دا ...

آره عزیزم گاهی برا بعضیا ۲روز زودتر هم نشون میده ولی صبر کن تا موعدت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2740
نه اصلا خوب نیستم از دیروز سرویس میرم رگ خون میبینم چرا آنقدر زود الآنم سرم داره منفجر میشه دلم میخا ...

عه چرا اخه .تو دیگه ی فکری برا اون داخل بکنی برو پیش ی دکتر درست و درمون مثلا طرازی

نمیدونم من ی فازشو زدم دومی مونده  هرچی خدا بخواد  من کادر درمانم بی نهایت هم استرس دارم ...

تهرانی؟خیلی مراقب خودت باش 

خدا از اینایی که رعایت نمیکنن نگذره 

بچه ها تو دروبریاتون کسی بوده بعد چند سال جلوگیری همون ماه اول اقدام باردار شه من امروز ازمایش ووای ...

وایتکس چرنده 

آره تاپیک قبلیمون بودن بعد ۵سال جلوگیری با اولین اقدام باردار شد

وایتکس چرنده  آره تاپیک قبلیمون بودن بعد ۵سال جلوگیری با اولین اقدام باردار شد

چه میدونم والا یکی میگه جواب میده یکی میگه چرته😂😂خدا کنه ههمون این ماه تاپیک مامان شدن بزنیم

2706