2733
2734
عنوان

چله گروهی ذکریونسیه بسیارمجرب🌸🌿🌸

| مشاهده متن کامل بحث + 11624 بازدید | 2461 پست
ختم روز یکشنبه 🌿 ۲۶ ذکر 🌿 @hhhfffzzz     @Mehraban38     @arte ...

خدایا بحق علی بحق فاطمه بحق حسن بحق حسین بحق زینب کبری سلام الله علیها حاجت اسی عزیز رو برآورده کن🤲اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

موقع افطار براهمه ی بچه های نی نی سایت دعامیکنم آن شاوالله مشکلاتشون حل شه، اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
روش ختم 🌿🌺🌿 ذکر یونسیه : ( لا اِلهَ اِلّا اَنتَ سُبحانَكَ اِنِّي كُنتُ مِنَ الظّالِمينَ فَاستَ ...

مممونم مهربون جانم❤

انشالله همگی حاجت روا بشن🤲آمین

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ختم روز یکشنبه 🌿 ۲۶ ذکر 🌿 @کرباسچی     @پووووووففففف     @سکقچجیو ...

سلام 

خوندم 

حاجتشون روا بشه انشالله

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2731
سلام ابجی ... من همیشه تو دعاهام یادت میکنم از وقتی شناختمت 😍😍😍اگه قابل باشم ...  خیلی التم ...

سلام عزیزم...ممنونم اجی بخدا منم همیشه دعات میکنم...من میدونم دلت پاکه و ان شاالله خدا ب دل پاک شما دعای منم مستجاب می‌کنه و البته هممون ک هیشگی دست خالی از این چله نره...ان شاالله

ختم روز یکشنبه 🌿 ۲۶ ذکر 🌿 @چهارخونه  @شهنور     @چهارخونه   ...

خوندم ابجی انشالا حاجت دلتون روا😍😍😍😍🙏🙏🙏

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺
سلام عزیزم...ممنونم اجی بخدا منم همیشه دعات میکنم...من میدونم دلت پاکه و ان شاالله خدا ب دل پاک شما ...

سلام ابجی ممنون لطف داری😍😍😍

ابجی حاجت دلت روا میشه.. 

این ختم ها مجربن...محاله دست خالی بری... محاله ابجی...طوری ذکر رو بگو.. که بدون حاجتت روا شده😍😍😍😍😍 انشالا 

هرحاجتی از خدا بخواید بهتون عطا میکنه کافیه فقط دلت وصل شه... میدونستی خدا خیلی جیگره خدا نفسه.خدا عشقه ... وصل شدن دل کار سختی نیس فقط یقین و ایمان قلبی به حاجتی که از خدا میخوای داره... گاهی وصل شدن از طریق شهدا ازطریق ائممه و گاهی یه لرزش دل کافیه به استجابت برسی. بخدا محاله بخوای و نشه... محاله ارزو کنی و نشه... میخوای باهم امتحان کنیم... خدا ته معرفت و عشقه. باورش کن به خدا گمان نیک برید با هرگمان و فکری که بخدا داشته باشید خدا با همون گمان و فکر و ذهن بشما نگا میکنه.. .. راستی دوستای گلم امام زمان خیلی چشم انتظاره.. وقتی واسه فرجش هرلحظه دعا میکنید مولا جلوتر از شما دستشو میبره بالا و برای فرج مشکلات و حاجتتون دعا میکنه ...وقتی خیلی یجایی گیر کردید خیلی گرفته شدید خیلی غم اومد بسراغتون ..کافیه امام زمان رو به چشم انتظاریش قسم بدید بگید بحق فرجت که چشم انتظارشی ..فرجی کن تو کارم مولا جان 😍😍 اشک بریز و حاجت دلت رد خور مستجاب میشه...🌺 خدارو تو اون لحظات قسم بدید به یعقوب نبی در فراق یوسفش بگید خدایا پیغمبرت پیامبرت بود دوری یوسفِش نابیناش کرد من که بنده تم چطور تحمل کنم و حاجتمو روا نکنی ... بگو 11 فرزند داشت ولی یه یوسفِشو ازش گرفتی 30 سال تو فراق یوسفش اشک ریخت ... خدایا منو از امتحان و گرفتاری نجاتم بده و حاجت دلمو عطا کن و شادم کن مثل یعقوب نبی که چشم و دلشو به جمال یوسفِش شاد کردی😍😍😍 دوستان با هر پیغمبری با هرائممه و شهدایی باید به زبون خودشون و با هرچیزی که امتحان شدن باید حرف بزنیدتا رد خور نداشته باشه حاجت دلتون ... اونوقت استجابت نزدیک میشه.😍😍 حضرت محمدص فرمودندخدا را بخوانید و به اجابت دعای خود یقین داشته باشید و بدانید که خداوند دعا را از قلب غافل بیخبر نمی پذیرد.🌺
2738
ممنونم عزیزم...خیلی حرفات ب ادم دلگرمی میده..ان شاالله 😘😘😘

نه واقعا ابجی... وقتی ختم برداشتی... بگو سر 40 روز حتما اتفاق خیر میفته... این خودش یعنی یقین به اون ذکر و مطمئن باش یعنی قطعی میگم سر 40 روز اتفاق خوب میفته.. چه حاجتت روا بشه انشالا و چه یچیز دیگه خدا سر 40 روز با یه خبر یا حرفی یا حاجتت دلتو شاد میکنه 

ابجی ذکر رو طوری بگو که اول امام زمانت و فرجش و حاجت دوستانت .. و هرکی تو ذهنت میاد واسش دعا کن

هرقدر به ادمایبیشتری دعا کنی دعای خودت زودتر اجابت میشه 

هرقدر ادم گرفتار از ذهنت میگذره و مثلا یکی التماس دعا کرده خونه بخره ..واسه خونه دار شدنش 

یکی واسه سلامتیش 

یکی قرضش و هرکی بهت التماس دعا کرده با اون التماسش دعاش کن یعنی اون حاجتش.. میبینی که خدا یکی یکی اون دعاهارو در حق خودت اجابت میکنه 

دعای سلامای بدیگران بخودت برمیگرده 

دعای رفع مشکل ..مشکل خودت حل 

دعای رفع قرض دوستت بخودت ..

دعای بچه دار شدن دوستات و حتی غریبه ها ... بخودت خدا برمیگردونه 

یعنی هرقدر دامنه ی دعاهات در حق دیگران از هرمشکلی که تو دنیا هست بگو و از خدا خیر بخواه خدا تک تک شو برات اجابت میکنه اول در حق خودت 😍😍😍😍😍😍

ابجی محاله محاله از خدا بخوای و نشه😍😍😍😍😍

نه واقعا ابجی... وقتی ختم برداشتی... بگو سر 40 روز حتما اتفاق خیر میفته... این خودش یعنی یقین به اون ...

مرسی عزیزم...بخدا من برای همه دوستان دعا میکنم برای همتون با اینکه نمی‌شناسم ولی اول برای تک تکتکون دعا میکنم و از خدا میخام ک هر کدوم از خواهرا هر مشکلی ک داره بزودی زود حل شه

خدایا بحق علی بحق فاطمه بحق حسن بحق حسین بحق زینب کبری سلام الله علیها حاجت اسی عزیز رو برآورده کن🤲 ...

قربون دل پاکت ابجی جووووووووونمممممم 

ایشالاااااا به حق این ماه عزیزززززز بهتریناااااا برات اتفاق بیوفته و به حاجتت برسیییییی مرسییییی از دعات 😍😍😍😍😍

انشاالله هممون به زودی زود حاجتمون برآورده بشه 

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹
2706