2726
عنوان

چله گروهی ذکریونسیه بسیارمجرب🌸🌿🌸

11621 بازدید | 2461 پست

سلام دوستان 🌹🌹

چند روز دیگه که تعداد تکمیل بشه ۴۰۰ ذکر یونسیه تو ۴۰روز میفرستیم و طبق مشکلاتی که هرعزیزی داره و طبق نوبتش هست براش دعا میکنیم 🌹

💖🌼روز اول ختم یعنی هروقت تعهدامون به اندازه کافی بشه برای تعجیل در فرج صاحب الزمان دعا می کنیم بدین صورت که وقتی چهارصد ذکر یونسیه گفتیم بعدش ۱۴ مرتبه می گیم (اللهم عجل لولیک الفرج) و بقیه روزها برای اعضا به نوبت دعا می کنیم🌼💖

🌹

🌹

🌹

به مدت ۴٠ روز ، روزي ٤٠٠ بار:

ذکر یونسیه :

( لا اِلهَ اِلّا اَنتَ سُبحانَكَ اِنِّي كُنتُ مِنَ الظّالِمينَ

فَاستَجَبنا لَهُ وَ نَجَّيناهُ مِنَ الغمِّ وَ كَذَلِكَ نُنجي المُوُمِنينَ)

🌹

🌸

⁦☑️⁩سعی کنید بیاین اعلام کنید که ختم رو ادا کردید ، یا پستی که هر روز میذارم رو لایک کنید ⁦

و اگر هم سخت هست همین که اطمینان بدید ختم رو ادا می کنید کافی هست⁦☑️⁩

بیاین بهم پیام بدین اسمتونو. با مشکلتون  بگین که هرروز برا ینفرتون و مشکلتون دعا کنیم اگه مشکلتون یدونه ام نباشه چند روز به نیت هر مشکلتون دعا میکنیم  🙏🏻🌹🌸

برای حاجت دلم دعاکنیدشایددعاتون درحقم مستجاب شد🌹

آثار و برکات #ذکر_یونسیه❤️

🌹 پیامبر گرامى صلى الله علیه و آله وسلم : هر بیمار مسلمانى که این دعا را بخواند، اگر در آن بیمارى (بهبودى نیافت و) مرد پاداش شهید به او داده مى شود و اگر بهبودى یافت خوب شده در حالى که تمام گناهانش آمرزیده شده است .

🌹 رسول خدا صلى الله علیه و آله وسلم : آیا به شما خبر دهم از دعایى که هرگاه غم و گرفتارى پیش آمد آن ادعا را بخوانید گشایش ‍ حاصل شود؟ اصحاب گفتند: آرى اى رسول خدا. آن حضرت فرمود: دعاى یونس که طعمه ماهى شد: «لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین»

🌹امام صادق علیه السلام : عجب دارم از کسى که غم زده است چطور این دعا را نمى خواند «لا اله الا انت سبحانک انى کنت من الظالمین» چرا که خداوند به دنبال آن مى فرماید: ما او را پاسخ دادیم و از غم نجات دادیم و این چنین مؤ منان را نجات مى دهیم .

🌹 برای تقویت نفس و قلب و مکاشفات بسیار خوب است و برای ایجاد حجب و نورانیت موثر است و استجابت دعا و نجات مؤمنین از طرف خدا شامل گوینده آن می شود

یعنی فقط در روز ۱۴ بار ذکر باید بگیم فقط همین؟

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این چله رو میشه واسه شغلم برداشت البته به نیت کس دیگه ای؟

هیچ رنج و مصیبتی به شما نرسد مگر به فرمان خدا و هرکه به خدا ایمان ارد خداوند دلش را به مقام عالی رضا و تسلیم هدایت کند...❤.../ میشه لطفا با دل مهربونت واسه مشکلاتم یه صلوات بفرستی اخه میگن دعای بقیه در حق ادم مستجاب میشه🌻🌈 عضو اکیپ علمی🌌💜... مدافع حجابم اگه تو این موضوع تونستی با عقلت بحث کنی خوشحال میشم تبادل نظر کنیم ولی اگه داری با تعصبات و عقده های درونیت نظر میدی متاسفم من فقط زبون ادما رو میفهمم...🌵💛 تعصب بدون تفکر میشه داعش میشه وهابیت میشه فروختن بهشت به ازای پول حواسمون باشه عقایدمون باهم فرق داره ولی قلبی که تو سینه ی هممون میزنه یکیه...🦋💙
2728
یعنی فقط در روز ۱۴ بار ذکر باید بگیم فقط همین؟

نه عزیزم ذکر ۴۰۰ تا هست تعدادمون هرچنتا که بشه ۴۰۰ تقسیم میشه

۱۴ بار الهم عجل 

نه عزیزم ذکر ۴۰۰ تا هست تعدادمون هرچنتا که بشه ۴۰۰ تقسیم میشه ۱۴ بار الهم عجل 

وای۴۰۰خیلی زیاده.اگر نفری۳۰شدتقریبا منوهم تگ کنبن لطفا یا ریپلای کن ببینم. چون تعدادبالانمیتونم بگم

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 
خیلی خوش اومدی عزیزم اسمتونو مینویسم 

اسم منم اضافه کن گلم فاطمه ام

هیچ رنج و مصیبتی به شما نرسد مگر به فرمان خدا و هرکه به خدا ایمان ارد خداوند دلش را به مقام عالی رضا و تسلیم هدایت کند...❤.../ میشه لطفا با دل مهربونت واسه مشکلاتم یه صلوات بفرستی اخه میگن دعای بقیه در حق ادم مستجاب میشه🌻🌈 عضو اکیپ علمی🌌💜... مدافع حجابم اگه تو این موضوع تونستی با عقلت بحث کنی خوشحال میشم تبادل نظر کنیم ولی اگه داری با تعصبات و عقده های درونیت نظر میدی متاسفم من فقط زبون ادما رو میفهمم...🌵💛 تعصب بدون تفکر میشه داعش میشه وهابیت میشه فروختن بهشت به ازای پول حواسمون باشه عقایدمون باهم فرق داره ولی قلبی که تو سینه ی هممون میزنه یکیه...🦋💙
وای۴۰۰خیلی زیاده.اگر نفری۳۰شدتقریبا منوهم تگ کنبن لطفا یا ریپلای کن ببینم. چون تعدادبالانمیتونم بگم

باشه عزیزم 

ممنونم گلم فقط زمان شروع چله کی هست؟

تا یکی دو روز دیگه شروع میشه 

هروقت شروع بشه تگتون میکنم 

2706