2737
2739

سلام شهر ما زرد بوده الان قرمز شده خانواده ام بیشترشون بیماری زمینه ای دارن و مجبورن برن سرکار . واقعا واست که برای خوشگذرونی رفتید مسافرت این مصیبت و فاجعه ببار اوردید ما خیلی اهل رعایتیم ولی اگه گرفتیم و صد در صد میدونم شیوعش مال سفرهاست ازتون نمیگذرم 

خدا ازشون نگذره

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کجای کار هستید تازه دیروز تاپیک زده بودن برای مهمانی ماه رمضان چه تدارکی ببینم!!! نمی‌دونم واقعا نمیبینند ، درک نمی‌کنند 

واقعا نمی‌فهمم چرا رعایت نمیکنند😔😔😐

ما مسافرت داشتیم از یه شهر زرد به شهر زرد دیگه که امروز هر دو قرمز شدند 

فقط به خاطر خودخواهی خانواده همسرم که ما رو با یه بچه کوچیک مجبور به مسافرت کردند  

تازه همش به ما می گفتند که ما خیلی رعایت می کنیم و هیچ جا نمی ریم و همش تو خونه ایم 

ولی وقتی رفتیم خونشون  عیددیدنی هاشون  رو  هم همه رو برگزار کردند 

من هم اگر بچه ام یا خانواده ام مریض بشند حلالشون نمی کنم 

2740

خیلی جالبه یکی از اشناهایه ما رفته جزیره قشم فیلم گرفته که رفته کنسرت شلوغ و هیچکس هم ماسک نزده و گذاشته تو اینستا اونوقت دو روز بعدش تو اینستا استوری گذاشته سیزده بدر در خانه بمانید کرونا در کمین است واقعا ادم میمونه اینا دیگه کی هستن☝️😶

واکسن کجا بود؟ هنوز  همه کادر درمان را واکسینه نکردن

خب روی گناهکارش سیاه که کادر درمانم هنوز واکسن نزدن 

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2706