2752
2734
عنوان

ای اونایی که رفتین مسافرت کرونا را زیاد کردید مدیونید

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 20 پست
این حرفا دیگه قدیمی شده.. بجای کینه دوزی از هم،اونی که واوسن نمیاره رو مدیون خودت کن اسی جانم🌹

خب تا وقتی واکسن نیمده باید خودمون حواسمون باشه ما نمیتونیم خودمون واکسن بیاریم و دست ما نیست ولی میتونیم رعایت کنیم و رحم کنیم به همدیگه. دختر خاله ام تو مرکز بهداشت کار میکنه میگفت هر مسافری که میومد تستش مثبت میشد و بدون ماسک میرفت بیرون

خب تا وقتی واکسن نیمده باید خودمون حواسمون باشه ما نمیتونیم خودمون واکسن بیاریم و دست ما نیست ولی می ...

والا ما هم خیلی از اطرافیانمون رفتن شمال مسافرت البته تو ویلاهای خودشون رفتن ولی کرونا با خودشون نیاوردن...

کل دنیا دارن هرروز هزاران نفر رو واکسینه میکنن و این کینه دوزی ها و حاشیه هارو ندارن ولی مردم ما بجای اصل مطلب رفتن تو فرع گیر کردن و خودشونو مقصر میدونن

😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوردن واکسن دست ما نیست ولی رعایت دست خودمونه

گل من درست میگین ولی وقتی برنامه چیدن تا ایمنی گله ای ایجاد کنن پس مردم مقصر نیستن..انقدر واکسن نمیارن تا همه بگیرن ...

ادم تا ابد مگه میتونه بشینه تو خونه...حالا اونایی که مسافرت رفتن هیجی ولی اونایی که الان سرکار دارن میرن چی؟؟مطمئن باشین اگر از مسافرت رفتن قراربود کرونا بگیرن و زیاد بشه الان خیلی از سلبریتی ها که چند وقت پیش کیش بودن باید کرونا میگرفتن...لطفا به این رنگ بندی های چرت هم توجه نکنین اگر قرار بود انقدر منظم و رو برنامه باشه همه جیزشون الان اوضاع کشور این نبود

😍😍😍
گل من درست میگین ولی وقتی برنامه چیدن تا ایمنی گله ای ایجاد کنن پس مردم مقصر نیستن..انقدر واکسن نمیا ...

واکسن داخل را که قول دادند بزودی میارن و تا پاییز  ودحداکثر تا زمستان واکسینه میکنند