2733
2734
عنوان

اونایی که شیمی درمانی کردن😢بیان

130 بازدید | 13 پست

عمه ام یک سال از شیمی درمانی پرتودرمانی اش گذشته بدخیم بود وسینه اش تخلیه شد. این مدت خوب بود البته من نمیدیدم اگه هم نمیگه نمیدونم دیشب دیدمش خوابیده بود یهو پرید از خواب تب ولرز وگر گرفتگی وگریه. میگفت سرم درد میکنه. میگه چند روزه اینجور میشه داروهای شیمی درمانی اش هم هنوز میخوره میخوام ببینم این مشکلات طبیعیه؟ خدایی نکرده از چیزی نشه نمیدونم دکترش عوض کنه واقعا نگرانش شدم

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم میشه بگی علائمش چی بوده و اینکه چطور متوجه شدن که سرطان سینه دارن🥺

راستش من زیاد نمدونم علاعمش در همین حد میدونم که اولین بار سر بچه اش که شیر میده متوجه میشه کیست وتوده رو ولی اهمیت نمیده تقریبا بعد از ۲۰سال درد وعلاعمش زیاد شده وقتی دکتر رفته گفتن بدخیمه😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم میشه بگی علائمش چی بوده و اینکه چطور متوجه شدن که سرطان سینه دارن🥺

من خودم یکم نگرانم اخه خودم چند ماه پیش بعد از اینکه بچه ام نموند کیست شیری گرفتم بعد که سونو دادم یه توده تو سینه ام بود خداروشکر خوش خیم بود توده برداشته شد با اینکه دوماه پیشم چک کردم مشکلی نبود گاهی سوزش سینه اذیتم میکنه که دکتر میگه از هورمون بارداریه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واقفا تب داشت چک کردین با دستگاه یا فقط گر گرفتگی 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
من خودم یکم نگرانم اخه خودم چند ماه پیش بعد از اینکه بچه ام نموند کیست شیری گرفتم بعد که سونو دادم ی ...

من خودم خیلی علائم دارم نوک سینه فرو رفته درد سینه غده زیر بغل ترشح با بوی بد

من خودم خیلی علائم دارم نوک سینه فرو رفته درد سینه غده زیر بغل ترشح با بوی بد

منم سینه ام فرو رفته هست هردوش. ترشح گاهی دارم ولی درحد خیلی کم بعضی وقتا میترسم بعد میگم خب سونو رفتم خوبه نمیدونم این دردا چیه اخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه از بیرون یخ بود از داخل بدن وسر میگفت تب دارم وسرم درد میکنه

ببین عزیزم اگر تب داشت خطر  داشت ولی این علائمی که میگی بیشتر مال اعصابه. به پزشک اش بگین آرامبخش بهش بده. اینا مال اضطراب و افسردگی بیشتر ممکنه باشه. بازم نظر پزشک معالج. 

وقتی کتاب هست چرا همه چیز رو خودمون تجربه کنیم.‌ دومین اعتقاد: فداکاری نکنیم..ثمره فداکاری انتظارات بیش از حد از طرف مقابل میشه. 🧚‍♀️🧚‍♂️🧚🌷
ببین عزیزم اگر تب داشت خطر  داشت ولی این علائمی که میگی بیشتر مال اعصابه. به پزشک اش بگین آرامب ...

اخه مسکن براش منعه قراره دوهفته دیگه بره دکتر من زیاد ازش نمیپرسم چون باردارم استرس برام بده ولی دیشب که اینجور دیدمش ترسیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه مسکن براش منعه قراره دوهفته دیگه بره دکتر من زیاد ازش نمیپرسم چون باردارم استرس برام بده ولی دیش ...

مسکن با آرامبخش فرق داره. مسکن یه دسته دارویی دیگه هست. اگر علایم داره به پزشک اش مراجعه کنه.‌