2733
2734
عنوان

زن داداشم و داداشم میخوان برا چند ماه بیان خونم چطور دست به سرشون کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 67138 بازدید | 750 پست
طلاها ر که نمیدم بهش یه بهانه جور میکنم میگم گم شده  ولی در رابطه با اومدنشون به اینجا فکر کنم ...

داداشتون اون موقع که رفت بدون اجازه ی پدرش ازدواج کرد حرمت ایشون رو از بین برد ، شما چه میدونی خانواده ی زن داداشتون چجور آدمایی هستن فقط تروخدا خودت رو جلوی پدرت بده نکن و حواست به پدرت باشه الان هر کس به فکر شرایط خودشه چه بسا داداشتونم داره همینطور رفتار میکنه و اصلن براش مهم نیست زندگی شما

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
زن داداشتون تو فکر خودش افتاده تو ظرف عسل و فکر آینده نیست و تا میتونه داره ولخرجی میکنه و خوش میگذر ...

درسته منم از این لجم میگیره که برادر من که خودش زیز بلیط بابام بوده رفته بدون خبر یه زن ولخرج گرفته و سرپرست بچه یکی دیگم شده 

موقع بی پولیش هم اومده آویزون من شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داداشتون اون موقع که رفت بدون اجازه ی پدرش ازدواج کرد حرمت ایشون رو از بین برد ، شما چه میدونی خانوا ...

نه اصلاااا شرایط من مهم نیست براش 

اون اخلاق پدرم رو میدونه 

میدونه اگه بفهمه اونو راهش دادم تو خونه باهام لج میکنه ولی بازم اصرار میکنه و بفکر منفعت خودشه

آره میدونم اگه بدم دیگه پس نمیدن ولی گفتم طلاها رو بهشون بدم لااقل یکم دست و بالشون باز تر بشه 

عزیزم خودت بهتر میدونی ولی اگه احساس میکنی برادرت الان خیلی تو سختیه و واقعا سختشه سعی کن پدرتو راضی کنی غیر مستقیم بهش به اندازه ی پولی که برای رهن کم کمک کنه بگو دلم براش میسوزه و اگه میشه یکم کمکش کنیم. البته بازهم خودت نسبت به شناختی که از خانوادت داریو شرایطتتون بهتر میدونی چی درستا و یا غلط

ارنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد تو که با منی همیشه چه ترا چه لن ترانی 🥺
عزیزم خودت بهتر میدونی ولی اگه احساس میکنی برادرت الان خیلی تو سختیه و واقعا سختشه سعی کن پدرتو راضی ...

با شناختی که از پدرم دارم میدونم حتی اگه بهش بگم تو کوچه چادر زده میگه بدرک حقشه 

و من هم نمیتونم زیاد از برادرم طرفداری کنم چون ممکنه پدرم باهام بیفته سرلج

درسته منم از این لجم میگیره که برادر من که خودش زیز بلیط بابام بوده رفته بدون خبر یه زن ولخرج گرفته ...

آره همون ، زنه داداشتون دنبال کسی بوده که خرج بچشو در بیاره والا با این حجم از ساده لوحی برادرتون بچه ی زن داداشتونم بزرگ شه زنش دنبال بنام کردن مال و اموال پدر شما برای بچشه، تونسته روی افکار برادر شما سوار بشه دیده برادرتون راحت گول میخوره پس خیلی مراقب باش چون برادرتون الان دیگه خودش نیست یکی نشسته زیرپاش بهش میگه چیکار کنه چیکار نکنه

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
آره همون ، زنه داداشتون دنبال کسی بوده که خرج بچشو در بیاره والا با این حجم از ساده لوحی برادرتون بچ ...

دقیقا درسته..ولی پدر من مثل برادرم احمق نیست و میدونه چیکار باید بکنه 

واقعا اگه مغازه و ماشین رو زده بود بنام برادرم الان جفتشون بنام زنداداشم بودن 

برادر من آدم زبون باز و زرنگی هست نمیدونم چطور خام این زن شده 

با شناختی که از پدرم دارم میدونم حتی اگه بهش بگم تو کوچه چادر زده میگه بدرک حقشه  و من هم نمیت ...

یکی از اقوام ما اینجوری ازدواج کرد 

ولی زنه خودش کار میکرد و درآمد بالا داره 

بچه هاشم حقوق همسر اولش میرسه بهشون و مشکل مالی ندارن ولی خب پسره از دو تا بچه خانوم هم مراقبت کرد و زندگی خوبی دارن

اول بگو با دوستام میخام برم مسافرت یا اینجوریم نشد بگو حوصله بچه ندارم

خب میگه برو مسافرت بسلامت 

برا بچشون هم راه جدید پیدا کردن میگن می‌بریم مهد میزاریم 

پول مهد رو هم لابد میخوان از جیب من بدن

با شناختی که از پدرم دارم میدونم حتی اگه بهش بگم تو کوچه چادر زده میگه بدرک حقشه  و من هم نمیت ...

هرچیه زیر سر اون زنست هیچ آدم حسابی ای بدون اجازه خانواده طرف قبول نمیکنه که ازدواج کنه، فقط خدا میدونه ولی اونجور که با عقل آدم جور در میاد اینه که احتمال میداده پدرتون با ازدواجشون مخالفت میکنه خواسته تو عمل انجام شده قرارش بده و بعدم به زور خودشو بچپونه تو ظرف عسل

ارنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد تو که با منی همیشه چه ترا چه لن ترانی 🥺
دقیقا درسته..ولی پدر من مثل برادرم احمق نیست و میدونه چیکار باید بکنه  واقعا اگه مغازه و ماشین ...

عزیزم خیلی از زن ها با اقواگری و لوندی مردها رو خام میکنن راهشو بلدن! دنیا خیلی پیچیده اس و آدما خیلی زرنگ شدن و شناخت روشون خیلی سخت شده آدم باید حواسش به خودش باشه 

خب میگه برو مسافرت بسلامت  برا بچشون هم راه جدید پیدا کردن میگن می‌بریم مهد میزاریم  پول ...

وای نه قبول نکن اصلا خودتو قربانی نکن واقعا بتوچه بگو چرا بی فکری کزدی اول فکر خونه میبودی بعد زن میگرفتی وقتی بدون اجازه باباتم بوده

❤️M
2706