2733
2739
عنوان

خانم های شاغل و مشکلات بارداری در محیط کار

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 40 پست
من شاغلم وقتی بارداز شدن رفتم به همکارام گفتم همشونم آقا هستن ،خیلی مراقبم بودن اصلا هم خجالت نمیکشی ...

چقدر بد  منم رانندگی میکنم هر روز با ماشین میرم سرکار و برمیگردم. روزی ۱ ساعت. رانندگی باعث سقط میشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا یه سازمان خیلی بزرگه قبول نمیکنند از این کارها برای کسی انجام بدند. همه چی طبق قانون

عزیزم منم شاغلم

دیدگاهم به بارداری خیللللی وحشتناکتر از شما بود

تا زد و خداخواسته باردار شدم

اگه مدیر زن ستیز نداری از اون مدلا که زورشون میاد حتی خانما باهم دو کلمه حرف بزنن، اصلا نگران نباش

اگه الان اضافه وزن نداری تا ۶ ماهگی اصلا متوجه بارداریت نمیشن

من باوجود اضافه وزن هم تا اوایل ۶ ماهگی کسی نمیدونست باردارم تا خودم به مدیر اطلاع دادم

که البته اشتباه کردم چون آدم مریض و مشکل داری هستن

همه مزایامو کم کرده تا مجبور بشم بعد زایمانم برگردم سرکار و از مرخصیم استفاده نکنم

البته ایشون مریضن

اما بهتره اقدام کنی 

اینقدر هم سخت نیست

من اصلا تو محیط کار ویار نداشتم

ویارام عصر به بعد بود

مرخصی زایمان هم میتونی از ۸ ماه بری دکترت نامه بهت میده 

بجای ۹ ماه مرخصی زایمان ۸ ماه استفاده میکنی

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
چقدر بد    منم رانندگی میکنم هر روز با ماشین میرم سرکار و برمیگردم. روزی ۱ ساعت. رانندگی ب ...

نه منظورم این نبود که به خاطر رانندگی سقط شد ولی به هرحال رانندگی هر لحظه ممکنه یه نفر بهت بزنه یا اتفاقی بیافته خطرناکه.استرس آوره دیگه .

گناه من سادگی بود .
2731
عزیزم منم شاغلم دیدگاهم به بارداری خیللللی وحشتناکتر از شما بود تا زد و خداخواسته باردار شدم اگه ...

رئیسم اقاست ولی همکار خانم این مدلی دارم که همین الانشم هر روز به داستان و اعصاب خوردی درست میکنه. کلا محیط کارم همه به ظاهر بسیار صمیمی و جو دوستانه است ولی در واقع بساط زیراب زنی و دورویی و .... به شدت برقراره.

رئیسم اقاست ولی همکار خانم این مدلی دارم که همین الانشم هر روز به داستان و اعصاب خوردی درست میکنه. ک ...

منکه میگم بزار ذوال عادی پیش بره

کارت رو هم ول نکن

مگه الان برای نسل خودمون دیگه کار خوب گیر میاد

بیشتر از ۱۰ سال برای کارم زحمت کشیدم

قطعا شمام همین طور

پس بخاطر یه روال طبیعی مثل بارداری اینده شغلی خودت رو خراب نکن

منم ده سال بچه نیاوردم هی برای خودم قضیه رو وحشتناکتر میکردم

۳ سال پیش خداخواسته باردار شدم 

الانم تو ماه آخر بارداری دومم هستم

اگه طرز فکر الانمو داشتم همون سالهای اول خدمتم بچه دار میشدم

منکه میگم بزار ذوال عادی پیش بره کارت رو هم ول نکن مگه الان برای نسل خودمون دیگه کار خوب گیر میاد ...

من ۱۳ ساله دارم کار میکنم ولی ۷ ماهه اومدم اینجا. اگه نفرت از بارداری تو محیط کار نبود تا حالا اقدام میکردم. هر چی بیشتر زمان میگذره سخت تر میشه برام

2738
من ۱۳ ساله دارم کار میکنم ولی ۷ ماهه اومدم اینجا. اگه نفرت از بارداری تو محیط کار نبود تا حالا اقدام ...

بنظر منکه برای دور شدن از محیط جدید خیلی هم خوبه😅😅

الان بیشتر همکارا حسودیشون میشه که من ۹ ماه میرم مرخصی زایمان اما اونا باید این مدیر بدذات رو تحمل کنن😅😅