2733
2734

من از بارداری بیش از اندازه متنفرم حتی فکرشم دیوانم میکنه. از شکمی که هی بزرگ میشه   مخصوصا تو محیط کار. نمیدونم دلیل این حجم از نفرتم چیه . نزدیک ۱۰ ساله ازدواج کردم و سنم هم داره بالا میره دیگه بیشتر از این نمیتونم عقب بندازم.

خانم هایی که شاغل بودید اذیت نبودید همزمان کار میکردید؟ برخورد همکاراتون چطور بود؟ با تغییرات بدنتون و حال  تهوع و ... تو محیط کار چطور کنار اومدید؟

من شاغلم و جای خوبی مشغول به کارم، حقوقم بالاست و رقم بیمه ام بالا واریز میشه. امکان برگشت به کار بعد زایمان هم دارم. ولی دارم فکر میکنم استعفا بدم کلا ۹ ماه خودمو تو خونه کاملا زندانی کنم و این تنها حالتیه که این وضعیت برام قابل تحمل میشه   اونوقت دیگه درامدی ندارم از بیمه هم دیگه نمیتونم استفاده کنم و بعدش باید دنبال کار جدید باشم که معلوم نیست با این شرایط گیرم بیاد. وضع مالیمون متوسطه و قسط هم داریم که اگه من کار نکنم باید از پس انذاز خرج کنیم و قسط بدیم. سرکار رفتن با یک شکم برامده مثل کابوس نفرت انگیزه برام  

منم دغدغه شما رو دارم. همکار باردار داشتم که همه خییییلی مراقبش بودن. فقط باید دعا کنیم بارداری بی دردسری داشته باشیم!

تا چند ماه اول که شکم معلوم نیست، بعدش هم من میخوام ۳ ۴ ماه مرخصی بدون حقوق استفاده کنم ولی پول بیمه م رو بدم که بیمه م قطع نشه، بعدشم که مرخصی زایمان و روال عادی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باردار نبودم نیستم و شاید نخواهم بود 

ولی اگه محیط کارت خوبه و همکار خانم داری برو حیفه 

میتونن کمکت کننن 

چقدر در ماه مرخصی داری مثلا اگه سه روز دو روزشو هر ماه بگیر اونو نگه دار حالا بعدا جالت بد شد 

2728

با اين طرز فكر بله حتما سخت خواهد بود 

ولي نه اصلا اينطوري نيست من تو بارداري با شكم بزرگ دادگاه رفتم دانشگاه رفتم چون خودم حس بدي نسبت به خودم نداشتم هيچ كس هم حس بدي به من نداشت

2738
حق بیمه رو بدید کارفرما براتون پرداخت کنه یا خویش فرما؟

کارفرما

کل ۳۰درصد رو

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
سه ماه اخر از مرخصی زایمانت استفاده کن تا شش ماه بعدشم مرخصی بدون حقوق بگیر اوکی شدی برگرد سر کار ب ...

مطمئنی میشه؟ مرخصی زایمان دقیقا از روز زایمان شروع میشه

2706