2733
2739
عنوان

خانم های شاغل و مشکلات بارداری در محیط کار

| مشاهده متن کامل بحث + 1460 بازدید | 40 پست
مطمئنی میشه؟ مرخصی زایمان دقیقا از روز زایمان شروع میشه

بله میشه خودم گرفتم فقط باید رئیس واحد مربوطه همکاری کنه ولی دیگه بعد زایمان تایمت کم میشه شاید مجبور شی مرخصی بدون حقوق رد کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله میشه خودم گرفتم فقط باید رئیس واحد مربوطه همکاری کنه ولی دیگه بعد زایمان تایمت کم میشه شاید مجبو ...

ممنون

چون یکی گفته بود بعد از زایمان مدارک ولادت رو برد بیمه تایید کردن و ...

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
اینجا یه سازمان خیلی بزرگه قبول نمیکنند از این کارها برای کسی انجام بدند. همه چی طبق قانون

تو سازمانا اگه رسمی باشی میتونی یه مدت مرخصی بدون حقوق بگیری. اگه یه دستور از پزشک هم باشه که راحتتره

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
الانم دوباره باردارم  اگر خدا قابل بدونه و پوچ نباشه قصد دارم تا اخرين روز سركار برم و اتفاقا ...

انشاا... خودت و بچه ات تنتون همیشه سالم باشه و خوبه انقدر حس خوب داری به این موضوع

2740
خیر مدارک.ولادت نمیخاد چون فقط به خود اون سازمان مربوطه

ممنون💕

رسمی نیستم. قراردادی هستم

باز از مسئول قسمت یا مدیریت واحدتون لپرس که شرایطی برلی استفاده از مرخصی بدون حقوق چند ماه رو دارید یا نه

خوب خوبه منم.همینجویه تقریبا  ولی از مرخصیات حتما استفاده کنا سخت میشه

ما قراردادهامون ۶ ماهه است. مرخصی هامونم فقط ۹ روزش به سال بعد منتقل میشه و اگه استفاده نکنیم میسوزه.

2706