2737
2739
عنوان

بنظرتون بابام منظوری داشته از این حرفش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 39 پست
اگه مثلا باباتون نسبت ب داماد دیگه ش بهتر رفتار کنه ولی با شوهر شما نه، بازم واکنشی نشون نمیدین؟

نمیدونم بابام یه داماد بیشتر نداره فعلا😁

ولی اینجوری که فرق بذارن اره یه مقدار ناراحت کنندس اما بازم به شوهرم هیچی نمیگم و به روش نمیارم اصلااااا

نهایتا از بابام میپرسم چرا تبعیض میذاری 

اگـه بشـه چــی میشــــه  
نمیدونم بابام یه داماد بیشتر نداره فعلا😁 ولی اینجوری که فرق بذارن اره یه مقدار ناراحت کنندس اما با ...

من میدونم چرا با اون دامادمون خوب رفتار میکنه چون پولش بیشتره 

حالا موندم چ کنم؟ چ واکنشی نشون بدم

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میدونم چرا با اون دامادمون خوب رفتار میکنه چون پولش بیشتره  حالا موندم چ کنم؟ چ واکنشی نشون ...

من اگه باشم هیچ واکنشی نشون نمیدم چون عمرا بتونم بابامو عوض کنم. فقط حرمت ها شکسته میشه. بذار بهتر باشن با اون. چه خللی تو زندگی شما ایجاد میشه؟ هیچی

واقعا ارزش نداره بخای همین احترامی هم که وجود داره رو خدشه دار کنی. وقتی شوهرت آدم خوبیه دیگه غصه نداره که. احتمالا هم اونقدرا ناراحت نباشه پس چرا واکنش نشون بدی همه چی رو گنده کنی 

اگـه بشـه چــی میشــــه  
من اگه باشم هیچ واکنشی نشون نمیدم چون عمرا بتونم بابامو عوض کنم. فقط حرمت ها شکسته میشه. بذار بهتر ب ...

اخه میدونی چیه وقتی تبعیض رو ب وضوح میبینم حرصممیگیره هیچی نگم...ولی خب حرف شما هم خیلی درسته بنظرم 

تا حالا ک کلی گِلِه کردم ازشون ولی انچنان اثری نداشته ... 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2731
اخه میدونی چیه وقتی تبعیض رو ب وضوح میبینم حرصممیگیره هیچی نگم...ولی خب حرف شما هم خیلی درسته بنظرم& ...

مطمئن باش هیچوقت اثر نمیذاره چون بابات تغییر نخاهد کرد. من انقد اوایل به بابام میگفتم فلان حرفو نزن به شوهرم ناراحت میشه. میگفت باشه بازم میگفت! 

دیگه الان راحت میگیرم هرجور دوس دارن باهم رفتار کنن. شوهرم هم حساسیتش ریخته به حرفاشون حساس نیس

مردا مثل ما فکر نمیکنن از این قضایا خیلی راحت تر میگذرن

اگـه بشـه چــی میشــــه  
مطمئن باش هیچوقت اثر نمیذاره چون بابات تغییر نخاهد کرد. من انقد اوایل به بابام میگفتم فلان حرفو نزن ...

مرسی عزیزم از راهنماییات و توصیه هایی که داشتی بهم 

سعی میکنم منم همین راه رو درپیش بگیرم 

میشه بپرسم چند سالته؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
مرسی عزیزم از راهنماییات و توصیه هایی که داشتی بهم  سعی میکنم منم همین راه رو درپیش بگیرم  ...

خواهش میکنم عزیزم چیز خاصی نگفتم فقط تجربه خودم بود چون به نظرم رسید بابام روحیات مشابه داره با پدر شما

26

اگـه بشـه چــی میشــــه  
خواهش میکنم عزیزم چیز خاصی نگفتم فقط تجربه خودم بود چون به نظرم رسید بابام روحیات مشابه داره با پدر ...

همین که وقت گذاشتی و از تجربیاتت گفتی یعنی چیز خاص 

ممنون گلم 

4 سال ازم کوچیکتری ولی ماشاا... خوب تجربه هایی داشتی ... مرسسسسسسی

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2738
همین که وقت گذاشتی و از تجربیاتت گفتی یعنی چیز خاص  ممنون گلم  4 سال ازم کوچیکتری ولی ما ...

فداتشم خواهش میکنم عزیزم ایشالا همیشه خوب و خوشبخت باشید ❤️

اگـه بشـه چــی میشــــه