2733
2734

پدر من با ازدواجمون مخالف بود بدلیل اینکه میگفت درامد شوهرم کمه 

ولی ازدواج کردیمو خدا رو شکر راضی هستم 

بابام همیشه میگفت نه چون تو شاغلی،شوهرت برا همین اومده خواستگاریت 

یعنی این حرفش یک درصد هم واقعیت نداره چون شوهرمو میشناسم

خلاصه امروزرفتیم بیرون تفریج،بعد شوهرم تمرین رانندگی میکرد نشست تو ماشین گفت پس من برم تمرین 

بابام دست تکون داد گفت باشه برو زبل خان 

حالانمیدونم این تیکه بود ب شوهرم ک مثلا زذنگب کردی با دخترم ازدواجکردی یا نه

چون ماشین با کمکه خودم خریدیم ...هم پول من هم شوهرم 

نمیدونم چجور برداشت کنم

بوی نم بارون 😍🌧️☔

تیکه بود

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی 

مگه حتما باید از هر حرفی چیزی برداشت کنی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2731

تیکه بوده.

که حالا مثلا چرا دیر داره رانندگی یاد میگیره.

ول کن.

من مجردم انقدر بابام بهم نیش میزنه

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2738

اووووه بی خیاللل. بابای من انقد از این حرفا به شوهرم میزنه شوهرم اوایل ناراحت میشد بش گفتم من هیچی به بابام نمیتونم بگم چون میدونم بازم میگه سعی کن راحت بگیریو بخندی همین وگرنه فقط خودت اذیت میشی. الان دیگه عادت کرده

(کلا بابای من از داماد چندان خوشش نمیاد وگرنه شوهرم بچه خوبیه 😁) 

اگـه بشـه چــی میشــــه  
اووووه بی خیاللل. بابای من انقد از این حرفا به شوهرم میزنه شوهرم اوایل ناراحت میشد بش گفتم من هیچی ب ...

یعنی بابات جدی به شوهرت تیکه بندازع بازم ناراحت نمیشی؟!!!

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2706