2737
2734
عنوان

اختلاف بین مادرم و همسرم

874 بازدید | 9 پست
سلام دوستان چندوقتیه که همسرم و مادرم با هم لج افتادن میدونم که تقصیرمادرمه خیلی متلک بهش میندازه و با کنایه حرف میزنه صبرهمسرم دیگه تموم شده میگه دیگه باهاش رفت امد نمیکنم چیکارکنم بین این دوتا موندن مامانم اصلا اشتباهاتش و قبول نمیکنه راهنماییم کنید
کامیار من ۲۹فروردین به دنیا اومد قربونش برم
خوب راست می گه طفلک شخصیتش را که از سر راه نیورده که بهش بی احترامی بشه...شما اگر جای همسرت بودی و مادرش باهات همینجوری که مادر شما رفتار می کنه رفتار می کرد باهاش قطع رابطه نمی کردی؟؟؟
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین با مامانت صحبت کردن فایده نداره! به قول همسر من اونها مال یه نسل دیگه ان و یه طور دیگه فکر میکنن! تو سعی کن این وسط بیشتر روی شوهرت کار کنی، دلداریش بدی، بهش حق بدی و حتی ارتباطش رو با مادرت یه مقدار محدود کنی، یعنی کاملا آزادش بذار که چه وقتی شما میرید و چه وقتی که مامانت میان اونجا اگه دلش نخواست نباشه اونجا! مامانت چی ها میگن مگه؟
2740
مامانم همش کمبود های مادی و به رخش میکشه و با باداماد دیگش مقایسه میکنه یه جورایی سرکوفت میزنه مامانم خیلی مغروره اصلا قبول نمیکنه داره زندگیم و میپاشه ازهم یعنی اصلا براش مهم نیست
چیکارکنم الان که باهم قهریم توقع داره من برم منت کشی اما اگر برم دوباره به کاراش ادامه میده اگر هم نرم پدرم و درمیاره که شوهرت و به من ترجیح دادی نمیدونم ایخدا چیکارکنم