2733
2734
عنوان

خجالت جلوی همسرم

924 بازدید | 26 پست

امسال اولین سال عقدم بودم 

هرجا رفتیم بهمون عیدی دادی 

ما رسم داریم به تازه عروس و داماد سال اول عیدی میدیم 

از فامیلای دور تا نزدیک همه عیدی دادن 

ولی خونه داداشم ک رفتیم اصلا هیچ عیدی نداد 

آبروم جلوی شوهرم رفت 

توقعی ندارم ازشون شوهرمم توقع نداره ولی بد نیست خیلی وقتا آدم به ظاهرم ک شده خوب باشه و دست و دلباز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید نداشته بدبخت٬ این رسمای الکی چیه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

ولش کن بابا داداش منم عقد همه فامیلا رفته عقد من نیومد😊تازه عروسيمم زنش از حسادت قهر کرد ده روز بعد عروسيم امد عروسی دختر عموم بود اونام امدن😐

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2740

شاید فراموش کرده یا هواسش نبوده یا چون کادویی چیزی واسه عقدت داده دیگه نمیخواسه هزینه کنه یا.... 

من خودم بعداز چند وقت خواهر شوهرم رو دعوت کردم دوتا بچه داره یادم رفته بهشون عیدی بدم‌ ! حالا منتظرم تولدس بشه و جبران کنم

.

اصلا بروی خودت نیار

خانواده ی همسرم کلا خودشونو زده بودن به اون راه

همسرمم اصلا بروی مبارک نیورد

منم بروش نیوردم

بعدها فهمیدم خیلی براش سخت بوده 

خیلی خوشحالم که من هم مزید بر علت نشدم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
همش زیر سر زناشونه

در آینده خواهر شوهرتم همین حرف درباره تو میزنه   و این چرخه ادامه خواهد داشت

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
همش زیر سر زناشونه

عقل خودشون چی خواهر

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام