2733
2734
عنوان

خجالت جلوی همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودت زن داداش نیستی؟

چرا هستم.خودم به شوهرم گفتم برو پیش خواهرت و بهشم پول بده.خودم پارچه پیراهن برا مادر شوهرم گرفتم و روز مادرهم پول ب خواهرشورم دادم هم مادر شوهرم.حدود ۳ساله عیدی از داداشام ندیدم.امسالم بخدا فقط داداش مجردم بهم عیدی داد.اون دوتا متاهل بهم عیدی ندادن.اینم اگ زن داشت بهم نمیداد.مامحتاج ی قرون دوقرون نیستیم.اون پول عیدیم ن اون گدامیکنه ن ما را شاه ولی ادم جلو شوهرو خانواده شوهرش خجالت میکشه

اللهم عجل لولیک الفرج
2731
چرا هستم.خودم به شوهرم گفتم برو پیش خواهرت و بهشم پول بده.خودم پارچه پیراهن برا مادر شوهرم گرفتم و ر ...

منم منظورم همینه می گم زن داداشای خوبی مث شمام وجود دارن و همه چیز زیر سر زن داداشا نیست🌹

شاید فراموش کرده یا هواسش نبوده یا چون کادویی چیزی واسه عقدت داده دیگه نمیخواسه هزینه کنه یا....&nbs ...

آخه مامانم قبل از اینکه بریم خونشون گفت امسال همه بهشون عیدی دادن 

همش زیر سر زناشونه

بالاخره هر کسی خودش هم زنداداش والله با اینکه هیچ دل خوشی از شوهرم ندارم و بخصوص خانواده اش ولی عید خواست به برادر زاده اش ۲۰ تومن عیدی بده من اینقد حرف زدم که کمه ۵۰ دادم به بچه اش ۲۰ تومن به زنش یه شلوار اسپرت هم به برادر شوهرم با اینکه ۳۰ تومن بمن عیدی دادن ۲۰ تومن به شوهرم دو سه روز پیشم داشتن میرفتن خونه داداشش که تازه خونه گرفته بود همش میگفت من فقط یه جعبه شیرینی میگیرم اینقد گفتم تا کادو خرید البته کادو به درد بخوری هم نخرید ها ولی باز خرید با شیرینی گاهی خودشون نمیخوان

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2738
عقل خودشون چی خواهر

از زنهاشون میترسن.اون روز خونه برادرم بودم البته مهمون داشت گفت کمکم کن منم اونجا بودم.داداشم ب زنش گفت خورشت درست کن کبابم کنارش.پسر عموم برای اولین بار مهمونش بود.فقط کباب درست کرد.دخترش دندوناش ارتودنسی بود کباب نخورد داداشم اینقد خجالت کشید.لعنت ب هرچی زن بد ذاته 

اللهم عجل لولیک الفرج
از زنهاشون میترسن.اون روز خونه برادرم بودم البته مهمون داشت گفت کمکم کن منم اونجا بودم.داداشم ب زنش ...

لعنت واقعا

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
از زنهاشون میترسن.اون روز خونه برادرم بودم البته مهمون داشت گفت کمکم کن منم اونجا بودم.داداشم ب زنش ...

وا خب این مردهای خوب چرا گیر زنای بد میوفتن و برعکس 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
وا خب این مردهای خوب چرا گیر زنای بد میوفتن و برعکس 

دقیقا.داداشم این همه زحمت میکشه.بعد زنش بخاطر ی خورشت ک پولش ۵۰هزارم نمیشه سنگ رو یخش کرد.سنگ رویخ بشه ادم بد ذات طمع خار.حالااگ خواهر ی برادر خودش بودم همینطوری رفتار میکرد

اللهم عجل لولیک الفرج