2058
2042
عنوان

خیانت دیدم

558 بازدید | 24 پست

از ظهر تا حالا که تماس تصویری شوهرم با دوست دخترش را در واتساپ دیدم. سرم داره میترکه. تماس تصویری مال 23 اسفند. خودش میگه فقط یکبار بوده. همین یکبار هم دعوا کردن. و بهش گفته. دیگه زنگ نزن. و دیگه زنه هم زنگ نزده

بنظرتون باور کنم؟؟ 

نه

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.تیکر بارداری نیست دوستان من مجردم تیکر کنکورمهکنکور بزرگترین چالش زندگی منه میشه برام دعا کنید موفق و سربلند پشت سر بذارمش؟برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید. به امید خدا سال ۱۴۰۰ سال پربرکت و خوبی برای همه  هست و من در این سال قراره به بزرگترین ارزوی قلبم برسم.

عارع ولی دور آ دور حواستون ب همسرتون باش جلوش بیان نکنید روش باز بشه

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی صلوات محمدی پسندمهمونم کن ..تیکربارداری نیس مال طلاقم دعاکنیدزودتر راحت بشم دلایل طلاقم(کتکم میزد.بددهنی.بی احترامی میکرد.شکاک.بددهن بودمهم ترینش خیانت میکرد مچش چندبارگرفتم😔😏)من ی خانوم۲۳مجرد باتجربه میشم قرار نیست چون دارم طلاق میگیرم ضعیف باشم میخام درس بخونم ادامه تحصیل بدم قرارکلی پیشرفت کنم میخام برم دنبال آرزوهای ک ۶سال ازشون دورشدم من ی تک دخترم ی تک فرزندم من نورچشم این خونم امیدوارم ب همین زودی جدابشم جداشدنم ب صلاحمه الان حس یه زندانی دارم ک آزادی مشروط داره ولی روزی مث چکاوک آزاد میشم ( من قراربودمادربشم ولی علی منوتنهاگذاشت اسمونی موندپسرم هیچوقت ازیادم نمیری جان مادر🥺❤)(من یه دختر روستاییم یک عدد دهاتیم😍❤روستامون سرسبز ترینه )غذای ک میخوری خفت میکنه میتونم بهت آب بدم وهم میتونم بشینم نگات کنم😊...پس حواستوجمع کن....«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2032
2051
کجا برم حق طلاق بگیرم؟ 

محضر

زندگی میچرخه این تـــاس یه روز حکم میکنی یه روز التماس....زندگی سخت نیست...غم سختش میکند...دلها تنگ نیست...انتظار تنگش میکند...عشـق قشنگ است ...دروغ زشتش میکند...دل هیچکس سنگ نیست...زندگی سنگش میکند...
کجا برم حق طلاق بگیرم؟ 

بگو باید بریم محضر به من حق طلاق بدی و تعهد کتی بدی توی محضرکه دیگه اینکار رو نمیکنی 

اگه دقیق تر میخوای کانال روانشناسی خیانت همسران رو توی تلگرام عضو سوار مشاورش بپرس

1718