2737
2734
بنظرت مشاوره برم برا این که بچم به خودم وابسه شه جواب میده؟؟؟

شاید اگه می رفت مهد، دیگه وابستگیش به مادربزرگش کمتر میشد... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
ببخشید ولی خودتم انگار نمیخوایش 

عزیزم خیلی گریه کردم ...خیلی سخته بچه ام بهم ذوقی نداره

اصلا انگار نمیبینه منو..منم نمیخام بزور کنار خودم نگهش دارم میخام از الان خودش انتخاب کنه 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
اولا که مادربزرگش که تا ابد نیستن بالاخره یه زمانی سنشون که خیلی بالا بره دیگه حوصلع بچع ندارن اونمو ...

مادربزرگش الان جوونه 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2728
عزیزم خیلی گریه کردم ...خیلی سخته بچه ام بهم ذوقی نداره اصلا انگار نمیبینه منو..منم نمیخام بزور کنا ...

چی حالیشه که انتخاب کنه!  ولش نکن هیچ کس مادر  نمیشه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
اولا که مادربزرگش که تا ابد نیستن بالاخره یه زمانی سنشون که خیلی بالا بره دیگه حوصلع بچع ندارن اونمو ...

ببخشید مادرتون چی شده؟؟

چی بگم  به نظرم مشکلت اگه خیانت و اعتیاد و دست بزن همسرت نیس بری مشاوره حل میشه

اعتیاد به گل 

دست بزنم داره دو تا تایپک قبلمو بخون

2740

عزیزم وقتی بچه آرامش را جای دیگه پیدا میکنه از محیط خونه بدش میاد مشاوره برو هزینه اش را نداری تلفنی مشاوره بگیر خیلی بچه ها هستند که تو خونه مادربزرگ میرن خودت مدیریت کن تایم کمتری اونجا باشه مثلا صبحونه خورد بگو بیا بریم خرید پارک بازار شده یه ساعت از اون محیط دورش کن واسش یه هدیه کوچیک بخر بچه فقط محبته دلشو بدست بیار جذب خودت میشه در مورد همسر وخودت حتما حتما مشاوره بگیر دلت شاد و زندگیت پر از آرامش بشه 

شرمنده ام که بی تو هنوز نفس میکشم (پدر

دختر منم اینطوره🙁 البته من بهش حق میدم خیلی باهاش بد رفتار میکنم از نا ماداری بد. بدتر. 

😁تیکر تولد سه سالگیه دختر گلم😁                                                                                                  من خوشبختم.            اَللّهُمَ صَلِ الله مُحَمَدْ وَآلِ مُحَمد  اینم برای اینکه به خواسته هامون برسیم💖
شاید اگه می رفت مهد، دیگه وابستگیش به مادربزرگش کمتر میشد... 

فک نکنم ما رفتیم مسافرت کارایی کردیم بهش خوش بگذره همه جوره

بازم میگفت منو ببرین پیش مادربزرگم 

شما باید باب دل بچت باشی که نخواد بره صبحونه خورد بگو کارتون ببینیم. بازی کنیم و.... بریم اشپزی کنیم بریم باهم پارک.خرید 

کلا سرگرم کن نذار بره خوب نیس

2706