2733
2739
عنوان

واقعا سوالم اینه همتون رو تخت خواب میخوابید 🤔😂😂بعد اونوقت من

| مشاهده متن کامل بحث + 60815 بازدید | 559 پست
اونکه حتما باید ی روز مامان این دوتا خوشکلم ببینم خودش چقد خانومه

قررربووونت مررررسی گلم ،🙏🌷

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی سوسک ها بالای تخت هم میرنا

حالا همه همینو بگین....من مث جغد بیدار و پرز پتو بهم میخوره حس میکنم سوسکه....پاشم یه شلوار جین بپوشم بهتره،😝😝🪳🪳🪳🪳

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

وای روستایی ای؟ خوش بحالت  

باز باران با ترانه   با گوهر های فراوان.  می خورد بر بام خانه  یادم آرد روز باران  گردش یک روز دیرین   خوب و شیرین   توی جنگل های گیلان   کودکی ده ساله بودم   نرم و نازک   چست و چابک   با دو پای کودکانه   می دویدم همچو آهو   می پریدم از سر جو   دور میگشتم ز خانه   می شنیدم از پرنده   از لب باد وزنده   داستان های نهانی   راز های زندگانی   برق چون شمشیر بران   پاره میکرد ابر ها را   تندر دیوانه غران   مشت میزد ابر ها را   جنگل از باد گریزان   چرخ ها میزد چو دریا   دانه های گرد باران   پهن میگشتند هرجا   بس گوارا بود باران   به چه زیبا بود باران   می شنیدم اندر این گوهر فشانی   رازهای جاودانی   بشنو از من کودک من   پیش چشم مرد فردا   زندگانی خواه تیره خواه روشن   هست زیبا   هست زیبا   هست زیبا
2731

من رو زمین بخوابم صبح باید با جرثقیل جمع کنن منو کمرم مشکل داره حتی رو تختم که میخوابم بعد از بیدار شدن یک ساعت اول عین رباتم تا یواش یواش بدنم برگرده به حالت عادی

بلندترین فریاد من سکوت من است...

وای😂 امشب رو تختم بودم،، یهو انگار یچیزی تشک تخت رو بلند کرد و هل داد 

قشنگ حسش کردم، حتی فکر‌کردم مادرمه:( دیدم عه، کسی اینجا نیست که 

برای اولین بار ارزو کردم جای شما باشم و روی تشک پشمی بخوابم

2740

زیر من و بچه هام پشم گوسفند اعلا و درجه یک کردستانه ولی خودم تخت دوست دارم بچه هام هم همینطور مسئله اینه جا نداریم بخرم، انشالله بعد خرید همچنان به تشک پشمی هام متعهد و وفادار میمونم و گاهی میخزم توش 😁

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

بخاطر کمر داغونم دکتر گفته باید رو تخت بخابم ولی بخاطر طرز خوابیدنه داغونه شوهرم و اینک از تخت میترسه مجبورم رو زمین بخابم 😂ولی رخت خوابم دومتر ارتفاع داره کمرمو اذیت نمیکنه 😂😂

با احترام بنده رو مبل میخابم 

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

تو باز رو پشم گوسفند میخابی من پارسال تابستون با مثیبت شستم خشک کردم الان رو زمین میخابیم شوهر اعتراض میکنه میگم برو رو تخت تشک نمیدم🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو بساز تو بسازی قشنگ تره میشه یه دعا کنی که صحیح و سالم نی نی مو بگیرم بغلم💋
2706