2752
2734
عنوان

واقعا سوالم اینه همتون رو تخت خواب میخوابید 🤔😂😂بعد اونوقت من

| مشاهده متن کامل بحث + 60882 بازدید | 559 پست

شاید باورتون نشه . من یه تشک پنبه ای دادم برام ساختن سایز تختم .اندازه تشک غوله وزنش یه تنه. از بس دوسش دارم بهش عادت کردم رو هیچی نمیتونم بخوابم. از شهرمون ۲۰۰۰ کیلومتر آوردمش با خودم 😅

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘

من در استراحتم طول روز روی مبل

شب ک میشه جا بندازم پایین فقط بخوابم 

انقده خوبه🤌

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماهم رو تخت خواب نمیتونیم بخوابیم یه تشک بزرگ بقول تو پشم گوسفندی پهن میکنم رو اون میخوابیم

شوهرم همیشه میگه کاش تخت نمیخریدی دکوره فقط😂

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
شاید باورتون نشه . من یه تشک پنبه ای دادم برام ساختن سایز تختم .اندازه تشک غوله وزنش یه تنه. از بس د ...

عزیزم تشک پنبه با پشم فرق میکنه

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ما رو تختمون تشک پشم گوسفندی میندازیم میخابیم.کلیم پشم‌گوسفندی تشک داریم😉😉🤣

https://t.me/tapswap_mirror_bot?start=r_5696310441 داری ریپ بزن حرف بزنیم چرا میترکونی مریض .هرچقد بترکم برمیگردم پس زحمت نکش خواستم بهت بگم:«واسه همه‌ی اون روزایی که، حس کردی با یه نخ به زندگی وصلی وبازم از پسش بر اومدی، ازت ممنونم»❤️‍🩹🫂چهار عاملی که باعث میشه رابطه شما پایدارتر باشه:- اوقات زیادی را باهم سپری کنید، یعنی بیشتر وقت باهم بگذرونید سفر بیشتر برید.- گذشت داشته باشید، همیشه رو حرف خودتون پا فشاری نکنید سعی کن همدیگرو ببخشید.- از هم دیگه تعریف کنید، قربون صدقه همدیگه برید و باهم دیگه شوخی بکنید.- به حریم شخصی همدیگه احترام بزارید، به یکدیگر بی‌احترامی نکنید و سعی کن همیشه مراقب یکدیگر باشید.👌زن جماعت توی هر سنی بنده ی توجه مردشه، مثلا الان مادربزرگم با ۶۵ سال سن نشسته داره گریه میکنه ک چرا بابابزرگم از صبح بهش کم توجه کرده ...

رو زمین بدنم درد میگیره و دوست دارم یکم ارتفاع باشه برای خوابیدن 💁‍♀️

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
منم همینم هرشب رو فرش میخابم حتا حال ندارم تشک بیارم تخت هم نداریم با تشکر😐🤣

من اتاقم با مامان وابجیم سه تایی استفاده میکنیم یکیشم واسه بابام کرده انباری بس به هم ریختست 

نی نی سایت ،شهر عجایب...😐😶
2706