2737
2739
عنوان

همسر

280 بازدید | 29 پست

سلام دوستای گلم ترخدا کمکم کنین من هیشکیو ندارم )دوست منظورمه)که باش درد و دل کنم دلم داره میترکه...

بچه ها من خیلی دپرسم من فقط یه خواهر دارم برادری ندارم همیشه دوسداشتم شوهرم نثل پسر خانواده باشه ولی نیس...دوس دارم جوری که برا خانوادش کار میکنه و به فکره اینورم اینجور باشه ولی نیس خیلی فرق میزاره بین دو خانواده ولی هروقت بهش میگم میگه نه تو اشتباه میکنی کلا منو درک نمیکنه خیلی خستم واقلا نمیدونم چیو بمویسم اینقد که زیادن دلم داره میترکه خیلی عصبیل هی باید حواسم بهش باشه ابرومو جلو خانوادم نبره یا یهو چیزی نگه خانوادم ناراحت شن چون اینجور خودم هزار برابر ناراحت میشم...امروز زولا بازی کرده یه دخترم تو اد لیستش بوده بهش ک میگم میگه من اد نکردم نمیدونم چجوری اد شده بهش میگم تو خاینی تازه عصبانیم شده کلی باهام دعوا کرده میگم مگه خیانت فقط چیزای دیگس بعد منو ننیزاره تنها برم جایی دلم داره میترکه خیلی تنهام هرچیم بهش میگم درکم نمیکنه که دلم سبک شه یه دختر ۲ ساله دارم خستم خیلی تو همه چی استرس دارم از غراشو عصبانیتاش همش استرس میگسرم هیچ اختیاری ندارم بیشتر تو فکر مامان بابامم دوس دارم اختیارم دست خودم باشه هرکاری میخام براشون کنم همش روزا به این چیزا فک میکنم که اگه مامانم اینا کمک بخان من باید با شوهرم اول خرف بزنم یا تو فکر غرا مسخرش باشم کاش شما بفهمین چی میگم کلی بغض دارم چی کنم خداااا

آروم باش عزیزم هیچ کس هیچ کس هیچ کس ارزش این نداره ک الان بترکی از غصه

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خستم خیلییی نمیدوتم چی کنم اروم بشم دلم اشوبه

هیچ پسری جای پسر خانواده رو نمیگیره ولی میتونی اگه آدم منطقی هست با درد دل و حرف زدن بهش بفهمونی که خانواده ات اون مثل پسرشون میدونن

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹

خب ب شوهرت محبت كن 

هر وقت كاري پيش اومد ي جوري شوهرت راضي ميكنه از الان عصه چيو ميخوري

بعدشم هي غصه ميخوري مشكل پيدا كني بايد مزاحم مادر پدرت بشي سر پيريشون

باشوهرتم دعوا كني اونا غصه ميخورن

پس ب خودت و بچه و شوهرت برس اونام راضين

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
اوه عییییییین شوهر من الانم سر بی احترامی ک ب خانوادم کرده هم اونا باهاش قهرن هم من باهاش قهر

بعضی وقتا میگم کاش طلاق بگیرم ولی نه ادم جنگیدنم اونم با ادم قلدری مثل شوهرم هم تو فکر دخترمم 

بعضی وقتا میگم کاش طلاق بگیرم ولی نه ادم جنگیدنم اونم با ادم قلدری مثل شوهرم هم تو فکر دخترمم 

همین که تو خوشبخت بشی برا خانواده ات کافیه نیازی نیست کمک حالشون باشی همین که مشکلی به مشکلاتشون اضافه نکنی بسه

اینجیمه اورگیم بختمیز قارادا اولسا کفنیمیز آغ اولاجاخ🌹🌹
2738
هیچ پسری جای پسر خانواده رو نمیگیره ولی میتونی اگه آدم منطقی هست با درد دل و حرف زدن بهش بفهمونی که ...

ادم نیس که بفهمه برا کوچکترین چیز تاراحته اوایل خیلی تلاش میکردم که ناراحت نشه یا این حسو داشته باشه ولی بهم در طی زمان ثابت شد تازه کمتر بیاد خونمون بهتره از هرچی دعوا نمیسازه همش توقعه مثلا اوایل میگفت چرا فقط هفته ای یه بار بریم خونتون برا غذا خوردن یا میگفت کاری داری استفاده کن از خانوادت از حرفاش حالم بهم میخوره

خب ب شوهرت محبت كن  هر وقت كاري پيش اومد ي جوري شوهرت راضي ميكنه از الان عصه چيو ميخوري بعدشم ...

میدونی خرصم میگثره خیلی می بینم مامانن اینقد احترام میزارن بعد این پشت سر بهشون فوشم میده تو عصبانیت من نقطه ضعفم خانوادمه 

تو باید هر کاری میخوای واس مامانو بابات بکنی ب اون ربطی نداره روزی که زنش شدی مامان بابا داشتی دیگه

واسه اونم همسر داریتو کنی نباید اجازه بهش بدی تو روابطت با خانوادت خدشه ای وارد کنی

.‌
همین که تو خوشبخت بشی برا خانواده ات کافیه نیازی نیست کمک حالشون باشی همین که مشکلی به مشکلاتشون اضا ...

پس این همه بچه بزرگ کردن که چی بشه.منم الان از دردام هیچی بهشون نمیگم ولی از درون دارم میپوسم دیگه

غصه نخور درست میشه البته خودت باید درستش کنی،حالا که نمیتونی تنها بری خونه مادرت هرروز تماس تلفنی داشته باش،یابه همسرت بگو مادرم تورو مثل پسرش دوست داره ،یا خانوادم برات احترام ریادی قائلن،خلاصه اینقد تکرار کن تا باورش بشه،میره تو ضمیر ناخودآگاهش ،اونوقت اونم واکنش مثبت نشون میده

تو باید هر کاری میخوای واس مامانو بابات بکنی ب اون ربطی نداره روزی که زنش شدی مامان بابا داشتی دیگه ...

غیر مستقیم دخالت میکنه مثلا میگم منو ببر اونجا این کارو میخام کنم میگه خاهرتم میاد اگه نیاد اون حرصش میگیره که چرا من بیشتر کار کردم...وای ایچی نمیدونین ازش چیو بگم 

منم خیلی جلوی خانوادم شرمندم از کاراش مامانم اینا بعد چند ماه با دست پرررر اومدن خونمون سر سفره شوهرم همش گوشی دستش بود باهاشون سرددددد بعد ننش اینا از شهرستان میومدن ۲هفته ازشون پذیرایی میکردم با مهربونی دلم داره اتیش میگیره خواهر

2706