2737
2734
عنوان

تجربه ی درمان پسوریازیس+تایپیک آموزشی

| مشاهده متن کامل بحث + 4162 بازدید | 22 پست
سلام عزیزم  ممنون که تاپیک زدین خدارو شکر که پدرتون درمان شدن من این تاپیکو ذخیره میکنم هر ...

سلام گلم، روزت به خیر

خواهش می کنم وظیفم بود، خیلی وقت پیش می خواستم که این تایپیکم رو بزنم، متاسفانه به دلیل مشغله های کاری زیاد بابام نتونستم زود تر این تایپیکو بزنم، امیدوارم که به بزرگی خودتون ببخشید.

ان شاء الله که پدر شما هم به زودی کاملا خوب می شن و همچنین همه ی بیماران

امیدوارم ک مطالب تایپیک هم براتون مفید بوده باشه

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
مرسی عزیزم تگم کردی🙏🏻

خواهش می کنم گلم💛، وظیفم بود، بابت تاخیر تو زدن تایپیکم خیلی خیلی معذرت می خوام

کوتاه ترین دعا برای بزرگ ترین آرزو...! :)))                 [الهم عجل لولیک الفرج]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اگزما دارم.  گونه هامو ابروهام مدام قرمزه و میخاره  اگه ناراحتی پیش بیاد و غم و غصه ای ...

برای اگزما خاله دوستمو دیدم که درمان شده بچند نفرم گفتم تو همین سایت خیلی نتیجه میگیری 

laghari_postomo حتما دقیق براشون توضیح بده

سلام درود به عزیزان فقط خواستم یه کمکی به دوستان بکنم یه طب سنتی که کارش خیلی عالیه برای پسوریازیس که سالها بود مشگل داشتم به لطف خدا کترلشم کنم جواب عالی گرفتم کسایی که چربی کبد بایک دوره استفاده کردن چربی کبدبرطرف شدم برای ..بواسیر کیست سینه... تیرگی بدن.تنبلی تخمدان... اگزما پسوریازیس.. قارچ پوستی...  مشگل دارن کارشون معجزه واقعا هست این هم شمارشه 09390265886

2740