2733
2739
عنوان

ازدواج دختر فارس پسر کورد ( لک )

| مشاهده متن کامل بحث + 4648 بازدید | 118 پست
😑😑😑بزنمت منم گرمانشاهیم😂

قصد جسارت ندارم عزیزم شاید شانس من بوده اونجور ادما رو دیدم

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس به ماهایی که نه ترکیم نه کوردیم و .. و استان فارسی هستیم چی میگن؟

نمیدونم عزیزم 

من خودمم ترک و کورد نیستم 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
من دید مثبتی به کرمانشاهی ها ندارم با هر کدوم برخورد کردم خیلی متفاوت بودن با ما اهل دعوا و دود و ...

👌👌👌👌👌👌👌 منم خاطره خوبی ازشون ندارم ولی خب همه جا خوب و بد داره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2731
منم کورد ها رو خیلی دوست دارم🙂 اما فک میکنم اونا فارس ها رو دوس ندارن البته شندیدم که میگن تورک ...

کرد ها تنها قومی هستن که همه قومیت های دیگه رو دوست دارن😑🤦‍♀️

چرا هر مزخرفی میشنوین باور میکنین؟؟؟

2740
👌👌👌👌👌👌👌 منم خاطره خوبی ازشون ندارم ولی خب همه جا خوب و بد داره 

قطعا

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

منم کورد نیستم و شیرازیم 

ولی همسرم  کورده 

خوبه بنظرم نکته منفی ندیدم

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    

اسی جون خیلی دقت کن توانتخابت

وتحقیق کن زیاد

احساسی تصمیم نگیر

چون من هم پدرم شیرازی و خودم با لک وکورد ها سرکارداشتم

همه شون عزیز دلن ولی اختلاف فرهنگ ورسم ورسوم زیاده

هر کس به هنگام یاری رهبرش درخواب باشد ،با لگد دشمنش از خواب بیدار می شود.  امام علی............#ولایت_قضا_ندارد............لبیک یا خامنه ای💜              یادمان نرود   ایالات متحده امریکا ۶۸سال پیش دولت مصدق را فروپاشاند....دولتی سکولار که نه  کاری به مذهب داشت نه به لبنان وفلسطین، نه برنامه هسته ای داشت نه برنامه موشکی.......                    
2706