2733
2739
عنوان

ازدواج دختر فارس پسر کورد ( لک )

4610 بازدید | 118 پست

سلام 💙

خودم شیرازی هستم و ایشون کورد کرمانشاه هست 

و دین و فرهنگ و ... رو زیاد نمیدونم  و نمیدونم یه سری از رسم های کورد های کرمانشاه رو

اما خب از بچگی از کورد ها خوشم میومد کلا...😊

مبارکه

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لک یه قوم جداس بالاخره لکه یا کرد؟

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀

عزیزم واژه فارس غلطه چون هر کسی که توی ایران زندگی میکنه و ایرانی محسوب میشه فارسه 

کوردهای ایرانم فارسن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2740

منم کورد ها رو خیلی دوست دارم🙂

اما فک میکنم اونا فارس ها رو دوس ندارن البته شندیدم که میگن تورک ها و فارس ها رو دوست ندارن🙁🙁

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

اگه هردوتون به روز باشین و روحیاتتون بهم بخوره و آداب و رسوم دست و پاگیرو حذف کنین اشکال نداره😊البته حتما مشاوره قبل ازدواج برید

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱

لَک کورد نداریم

مثل شیرازیِ اصفهانی میمونه.

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2706