2733
2739
عنوان

ازدواج دختر فارس پسر کورد ( لک )

| مشاهده متن کامل بحث + 4648 بازدید | 118 پست
مرسی عزیزدلم😍💕

، ❤️❤️🌹

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

من دید مثبتی به کرمانشاهی ها ندارم

با هر کدوم برخورد کردم خیلی متفاوت بودن با ما

اهل دعوا و دود و دم و قلدری هستن اکثرا

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم واژه فارس غلطه چون هر کسی که توی ایران زندگی میکنه و ایرانی محسوب میشه فارسه  کوردهای ای ...

پس باید بگی تاجیک فکر کنم؟

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2731
2740

حتما قبل بله برون درباره رسوماتتون حرف بزنید و ب توافق برسید اگر تونستید ب توافق برسید و پایبند موندید اوکیه مشکلی پیش نمیاد

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..
فارس رو نمیدونم ولی من خودم مامانم کرده بابام ترک ترکیب خیلی خوبیه خیلی با هم جورن😍😄

چطور شده ازدواج کردن؟من شندیم که با هم خوب نیستن ترک ها و کرد ها

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
عزیزم واژه فارس غلطه چون هر کسی که توی ایران زندگی میکنه و ایرانی محسوب میشه فارسه  کوردهای ای ...

پس به ماهایی که نه ترکیم نه کوردیم و .. و استان فارسی هستیم چی میگن؟

بیسوادان قرن 21کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند اموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند  کتاب میخوانمچرا که زندگی مرا بسنده نیست    
2706