2058
2061
عنوان

بی بی چک

347 بازدید | 24 پست

سلام دوستان بعد از مدتها با عکس بی بی چک آمدمممم😉خیلی محتاج دعاهاتونم بچه ها دعا کنید بمونه برام

ان شاالله قسمت همه منتظرها🌷

https://uupload.ir/files/h60p_20210330_120509.jpg

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری..... نیمه شعبان بی بی چکم مثبت شد😍😍😍😍روز میلاد امام حسن علیه السلام صدای قلب وروجک و شنیدم😍😘😘😘😘مرسی خدا جون بابت عیدی قشنگت☺😊😊😊خوش اومدی به دنیامون مادر 

اخی 

مبارکه😍

قبلا سقط داشتی؟

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2059

مبارکه 😍😍😍😍😍

ان شاالله میمونه عزیزم فکراب خوب کن

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غالبا در هر تصادف میرود چیزی ز دست                     لحظه ی برخورد چشمم با نگاهت دل برفت⁦♥️⁩
اخی  مبارکه😍 قبلا سقط داشتی؟

مرسی گلم

نه شیمیایی داشتم یه دونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری..... نیمه شعبان بی بی چکم مثبت شد😍😍😍😍روز میلاد امام حسن علیه السلام صدای قلب وروجک و شنیدم😍😘😘😘😘مرسی خدا جون بابت عیدی قشنگت☺😊😊😊خوش اومدی به دنیامون مادر 
مبارکه 😍😍😍😍😍 ان شاالله میمونه عزیزم فکراب خوب کن

مرسی گلم😚

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مبارکه عزیزم. ان شالله قسمت همه منتظرامون

خداسلام... خدا انقدر یسریامون خسته ایم از گفتن حاجتمون دیگ نمیگیم... خودت میدونی دیگ حاجت روامون کن 🌹💖💖💖 من همدم نمیخوام، ی همدست میخوام واسه گندکاریام (الحمدلله زیاد دارم) 😬😬
2051
مبارکه عزیزم. ان شالله قسمت همه منتظرامون

ان شاالله به امید خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارکه 😍😍😍😍😍 ان شاالله میمونه عزیزم فکراب خوب کن

🌷🌷💓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارکهههه....برا منم دعا کنید لطفا ک زودتر مادر بشم

ان شالله عزیزم فقط رمزش بی خیال بودنه من اصلا فکرشم نمیکردم باردار بشم این ماه😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندماه اقدام بودی؟؟؟ بخدا نمیشه بیخیال باشم....همش بهش فکر میکنم

یه بار بهار اقدام کردم شیمیایی شد دیگه نکردم

تا الان که ماه دوم اقدام باردار شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وسط تموم استرسام یه حال خوب اومد سراغم

خدا برات نگهش داره عزیزم

منم امروز نوبت دکتر دارم دعا کنید نی نیم خوب باشه و همه جی عالی پیش بره

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایااااا ممنونم بابت هدیه بزرگی که بهم دادی....خدایا شکرتتتت....عاشقتم... خودت کمک کن سالم بیاد تو بغلم...دوست من واسه سلامتی توراهیم دعاکنید😊❤خداجونم شکرت ۱۳.۱۰.۹۹ جواب آزمایش مثبتمو گرفتم ۷.۱۱.۹۹ برای اولین بار صدای قلب خوشکلشو شنیدم با کلی استرس رسیدم به روز ۱۱.۱۲.۹۹ سونو ان تی خدایا شکرت نی نی سالم بود و احتمالا پسر کلی عروسک دخترونه خریدم😂😂😂وااااای خدایا شکرت آنومالی نی نیم سالم بود و گفت دختره حالا با سیسمونی آبی چیکار کنم😂😂۲۴.۱.۱۴۰۰
چندماه اقدام بودی؟؟؟ بخدا نمیشه بیخیال باشم....همش بهش فکر میکنم

سعی کن بشه

منم بعد یکسال و نیم دارو و درمان وقتی نشد و بیخیالش شدم و داشتم به آی وی اف فکر میکردم باردار شدم

استرس سمه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایااااا ممنونم بابت هدیه بزرگی که بهم دادی....خدایا شکرتتتت....عاشقتم... خودت کمک کن سالم بیاد تو بغلم...دوست من واسه سلامتی توراهیم دعاکنید😊❤خداجونم شکرت ۱۳.۱۰.۹۹ جواب آزمایش مثبتمو گرفتم ۷.۱۱.۹۹ برای اولین بار صدای قلب خوشکلشو شنیدم با کلی استرس رسیدم به روز ۱۱.۱۲.۹۹ سونو ان تی خدایا شکرت نی نی سالم بود و احتمالا پسر کلی عروسک دخترونه خریدم😂😂😂وااااای خدایا شکرت آنومالی نی نیم سالم بود و گفت دختره حالا با سیسمونی آبی چیکار کنم😂😂۲۴.۱.۱۴۰۰
سعی کن بشه منم بعد یکسال و نیم دارو و درمان وقتی نشد و بیخیالش شدم و دلشتم به آی وی اف فکر میکردم ب ...

استرس ندارم....همش تو فکرشم...همش میگم کاش این ماه بشه...

یعنی ماه پیش اینقدر اعلایم داشتم....ک مطمن بودم باردارم....

بعد پریود شدم😒

یعنی بدنم و مغزم منو گیر اوردن😔اونهمه درد و تفاوت با دوره های قبلیم...یعنی همش تلقین بود

1718