2752
2734
عنوان

عید امسال هم مثل شب یلدا گند زده شد 😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از خانواده شوهرت کمک بخواهید به مادرشوهر یا خواهرشوهرت

بگو بیان کمکت 

بگو با بچه سخته 

یا از خانواده خودت یا از دوستی کسی کمک بخواه

غذا از بیرون شوهرت حس میکنم نمیگیره یه جورایی حسم میگه باهات لج افتاده 

😇😇
2731

بنظرمن

بستگی داره چقدررگیرداده باشه .اگر وضع مالیش بدنیس .وافتضاح گیرنداده 

چندروزباهاش بحث نکن .باهاش معمولی باش انگارچیزی نشده دعوانشده

بعدش وقتی حالش ازت خوببود .اروم بامحبت بگو من خانوادتواندازه خانواده خودم دوس دارم .خوشحال میشم بیان .اما چکنم با بچه که اذیت میکنه غذای خودم نمیتونم بپزم .میخوام غذای خوب جولوشون بزارم ازبیرون بگیریم غذا . 

نازشم بکن .

البته نگو غذای من بده یادسپختم بده این جمله هارونگو

اب برای خوردن  هم نداریم... 💚امام رضا💚روصداکن تادستاشوببینی💚 دل مطمن میخواد ودست روبه اسمووون💌💌مهربون تریین امام خداااا من منتظرم نی نی م رو ازخدابرام بگیری🤗👼🏻👼🏻🙋🤰🤰🤱🤱نزدیک۷ساله منتظرم اما ازت ناامید نشدم امام رضا جان. 💞💞اگردلت میخواد اوضاع زندگیت بهتربشه از ته دلت خدارو زیادشکرکن!!! 

چ بی درک!

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !
از خانواده شوهرت کمک بخواهید به مادرشوهر یا خواهرشوهرت بگو بیان کمکت  بگو با بچه سخته  ...

خودم شاغلم ازحقوق خودمم نمیذاره بگیرم ماه رمضون سال پیش مادرشوهرمم رو گفتم بیاد کمک ولی نیومد وایستاد با مهمون ها اومد گفت خواب موندم 😔

عا زرشک پلو با مرغ راحته راحتر از اونم جوجس

اره دیگ ولی مشکل اینه تعداد بالاس بچهشو مگ بسپره ب یکی

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

عزیزم ما چی بگیم شوهرت باید درکش برسه دیگه.باید به خانوادش بفهمونه شما با ی بچه کوچیک سختع برات از ۲۴ نفر پذیرایی کنی اونم شام یا ناهار.ولی خب چه میشه کرد دیگه.بگو همسرت خودش کمک کنه.مرغ بگیره بشوره سرخ کنه زرشک پلو هم درست کنه.سالاد کاهو هم خودش درست کنه.به خدا همین ی رقم غذا چنان خسته اش بکنه که به غلط کردن بیافته

خودم شاغلم ازحقوق خودمم نمیذاره بگیرم ماه رمضون سال پیش مادرشوهرمم رو گفتم بیاد کمک ولی نیومد وایستا ...

واییی چقد بد

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
۲۴ نفر !!!  جوجه کباب بده شوهرت بزنه  شما هم برنج بزار

این پیشنهاد هم دادم پیگه من بلد نیستم خودت درست کن حتی بهش گفتم کباب از بیرون بگیر پس من برنج میذارم قبول نمیکنه میگه خودت درست کن 

2706