2733
2739
عنوان

عید امسال هم مثل شب یلدا گند زده شد 😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 605 بازدید | 49 پست
بنظرمن بستگی داره چقدررگیرداده باشه .اگر وضع مالیش بدنیس .وافتضاح گیرنداده  چندروزباهاش بحث ن ...

وضع مالیش خوبه خودمم شاغلم بهش گفتم پولش رو خودم میدم ولی قبول نمیکنه 

باورت نمیشه چقدر اشکم رو خانواده بیشعورش با متلک هاشون درآوردن 😔

حق داری خب،منم دارم تو فامیلم

اوایل هیچی نمیگفتم و فقط حرص میخوردم

دو سه بار خیلی رک جوابشونو دادم،دیگه راحت شدم

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این پیشنهاد هم دادم پیگه من بلد نیستم خودت درست کن حتی بهش گفتم کباب از بیرون بگیر پس من برنج میذارم ...

مرغ بزار و برنج 

اینم راحنته 

سخت نگیر 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
باورت نمیشه چقدر اشکم رو خانواده بیشعورش با متلک هاشون درآوردن 😔

گلم هیچ حرکتی نکن .بذار خودش بترسه که کاری نمیکنی.بچت رو بگیر بغلت بشین تو اتاقش.هر چی گفت محل نده .بگو من بچم کوچیکه کرونا هم هست هیچ لزومی نمیبینم یه مشت ادم.. رو دور خودم جمع کنم،خانواده تو میخوان بیان نه من پس اگر میتونی واسشون کباب کنی منم فقط یه برنج ساده بذارم اوکی اگر در توان تو نیست مرغ بخری یا کباب کنی کنسلش کن .خیلیییی هم ریلکس حرف بزن .ببین گلم اینقدر باید جنگ کنی تا شوهرت بی درک و فهمت بفهمه با کی طرفه .تو که حمال نیستی هم بچه بگیری هم شام درست کنی هم پذیرایی کنی .به خودش و خاتواده بیشعورش نشون بده نمیتونن روی تو کنترلی داشته باشن.از هیچی هم نترس بحث ابروش هست جرات نداره باهات مخالفت کنه .خیلی خوبن که ابرو داری کنی واسشون 

2731