2737
2739

لطفا توهین نکنید مسخره هم نکنید خواهرانه راهنماییم کنید استرس زیادی دارم من بچه کوچیک دارم ۵ ماهشه خواهرشوهرم از یه شهر دیگه اومده اصلا هم نمیفهمن کرونا هست میگن تست دادیم لطفا نگین کرونا هست و فلان نه شوهرم نه خانواده اش عقلشون نمیکشه قبل از اینکه بچه ام به دنیا بیاد شوهرمم خوب بود ولی الان ۵ ماهه خیلی بد شده اگه فقط بچه ام نبود جدا میشدم خانواده اش گیر دادن همه باید ما رو دعوت کنن خونه اشون خانواده شوهرمم ۲۴ نفر هستن شوهرمم گیر داده ما هم باید دعوت کنیم سر این قضیه دعوا راه انداخت بهش میگم ما بچه کوچیک داریم میخوای دعوت کنی برو از بیرون غذا بگیر ولی میگه نه خودت باید درست کنی حقیقتش من دستپختم خیلی خوب نیست و خانواده شوهرمم به شدت اهل متلک انداختن هستن نمیدونم چیکار کنم شوهرم راضی بشه یا دعوت نکنیم یا حداقل غذا از بیرون بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بده یکی از اقوامتون درست کنه

من باشم بدترین غذا رو میپرم وقتی انقد بی درکن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بگو غذا از بیرون 

کوتاه نیا 

منم با همسرم بحثم میشه سر زورگویی ولی در اخر حرفمو عملی میکنم ، چون بخام زیر حرف ناحق برم تا اخر همین میشه

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

یه چیز راحت درست کن مثل جوجه کباب که همسرت مجبور به همکاری بشه بعدم هرکی هرچی گفت مهم نباشه برات بگو بچه کوچیک دارم تنهایی اذیت بودم

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
2738

بگو همسرت کمکت کنه

عزیزم اینجور آدما بهترین غذا رو هم بزاری جلوشون یه متلکی باز میندازن،پس زیاد حساس نشوووو

زن آنچه را به او بدهند،تکثیر میکند و پژواک میبخشد:نطفه ای به او بده،فرزندی به تو خواهد بخشید!خانه ای به او بده،از آن کاشانه ای خواهد ساخت!لبخندی به او بده،قلبش را به تو خواهد بخشید!پس اگر به او یک زندگی جهنمی بدهی،تعجب نکن که از آن جهنمی بزرگتر برایت بسازد.     

خاهری مادری نزدیک نیستن کمکت کنن؟

غذای راحت بپز عزیزم برنج ک چیزی نیس

مرغارو هم بشور بنداز داخل قابلمه روغن بریز فلفل دلمه و هویجو پیازم حلقه کن ادویه بریز  ربم بریز درشو بزار ی کوچولو ۵دیقع بمونه بعد باز کن اب بریز بپزه پخته شه تموم 

😢راحته بنظرم 

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2706