2737
2739

کلینیک توانبخشی قصردشت بهترین متخصصین گفتاردرمانی و کاردرمانی و فیزیوتراپی در شیراز دارد 

www.kardarmanishiraz.com

09392024636 

هم درمانگرانشون بهترینن هم فضا و تجهیزات کلینیک شون عالیه 

به نظر من بدون شک بهترین کاردرمان ذهنی شیراز خانم ریاحی هست توی کلینیک فارس ولیعصر قصرالدشت. من همیشه دعاگوشون هستم دختر بنده فقط تنها کسی که تونست کمکش کنه خانم ریاحی بود هر کس هم رفته پیشش پشیمون نشده میتونید برید از تک تک کیساش بپرسید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

کودک من سه سالش بودراه نمیرفت گفتن سی پی هست فقط مینشست،از بندرعباس اومدیم شیراز ،خانم قربانی رو یه بنده خدایی بهمون معرفی کرد گفت بچش میبرده پیشش راه افتاده،ما هم بردیم و ۲۵ جلسه باهاش کارکردن و راه رفت،خیلی باتجربه و ماهرهست و چقدربا حوصله هست،ازشون خیلی خیلی ممنونیم همیشه همه خانواده دعاگوش هستیم.خیابان قدوسی شرقی کارمیکنه،ازهمه شهرها هم پیشش میان ازبندرعباس،بوشهر،لامرد،اصفهان،داراب،عسلویه،فراشبندوفیروزاباد جهرم،از بس کارش خوبه

پسر منم خیلی بیش فعالی شدید داشت اصلا مهد نمیرفت خیلی مشکلات رفتاری زیادی داشت لحبازی شدید دیگه کلافه بودم.اول بردمش پیش روانپزشک دکتر حبیبی که ارجاعم دادن به خانم حانیه دهقانی خدا خیرشون بده الان با دارو و کاردرمانی خیلی بهتر شده