2091
2106
عنوان

بیاین ببینم چه خبر بوده😆😅

738 بازدید | 87 پست

سلام سلام 

بیاین ببینم سال نورو چجوری دارین سپری میکنین😂

چی عیدی گرفتین 😅 کجا رفتین کجا نرفتین چیکار کردین

حرفی سخنی دلخوری ای دعوایی چیزی😂بگین ببینم

عکس سفره هاتون بذارین ببینیم😆یا عکس نی نی هاتون😍😍😍

00/01/01

گفتم یوقت بد نباشه من این تاریخ ثبت نکنم😂✋

تروخدا راهنماییم کنین یه هفتس شوهرم ن بهم زنگ زده ن پیام داده زنگش زدم جواب نداد عید رو هم تبریک نگفت😔😔😔

می‌خوام پیام بدم بهش چی بگم؟؟😥😥

تو تاپیک عکس تگم کنید😍 کاربری انتقال داده شده کاربر جدیدم بی تی اس💛 عروسک شده ام دلبسته ی پاستیل و لواشک شده ام کاربری آخرمه نترکونید منو🥺 

چرا بعضیا ازشون تعریف میکنی یا تگشون میکنی ب عنوانهای مختلف انقدر کلاس میذارن زحمت یه لایکم نمیکشن اما بعضیا انقدر خوب و مهربونن ک تشکرم میکنن یه نمونه ش دُخی ک همیشه بعد تگ کردن تشکر میکرد 😘😍تازه خیلی از استارترا ب احترام نظری ک دادید توی تاپیکشون یه لایکم نمیکنن مگه چقدر وقتتون گرانبهاشون رو میگیره 😖 اگر لایک کنم یا صلوات خواستید فرستادم یا موافقم با نظرتون یا جوابتون بامزه بوده یا خیلی باشعوری و محترم

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

خاک تو سرش قرار بود این تاریخ بیاد منو بگیره نیومد تازه عروسی رو هم میخواستیم بندازیم ۱۴۰۲/۲/۲۲ خاک تو سرششششش

تا توانی دلی بدست اور. دل شکستن هنر نمی باشد.مهربان باش شاید فردایی نباشد〰️💔〰️بر چرخ فلک مناز که کمر شکن است بر رنگ لباس مناز که اخر کفن است مغرور مشو که زندگی  چند روز است در زیر زمین شاه و گدا یک رقم است.☺️ساده بودن ساده نیست☺️.⊙▂⊙..⊙ دنیا یه روزه اون روزم امروزه با فک کردن به دیروز و فردات امروز تو خراب نکن⊙..⊙△⊙ما همه ي اوناييكه دلمونو شكستن بخشيديم روسياهيش بمونه واسه خلوت خودشونخداوندا چنان کن ک اگر چیزی شکستم دل نباشدمراقب خودت باش از تو فقط یه دونه تو دنیا وجود داره🙂💔🍃.زندگی کتابی است پر ماجراهیچگاه آن را به خاطر یک ورقشدرور مینداز...در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند من از ناباوری انجا محبت ارزو کردم.ما، آدم‌ها را، با حرف‌هایی که خود دوست داریم از آنها بشنویم، دلداری می‌دهیم.شایدزندگی آن جشنی نباشدکه آرزوشوداشتی٬اماحال که دعوت شدی زیبا برقص.قرار" من باشتا در "مدار" تو باشمچه قرارو مداری بهتر از این..؟اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                   " عشق اول و اخرم امام رضا"                                   
تروخدا راهنماییم کنین یه هفتس شوهرم ن بهم زنگ زده ن پیام داده زنگش زدم جواب نداد عید رو هم تبریک نگف ...

قهرین؟؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Khodaya shokret ♥️

لحظه تحویل سال خودم و پسرم تنها بودیم.شب همسرم اومد شام خوردیم و رفتیم منزل پدرش یه ساعت نشستیم و برگشتیم.پسرم ۱۰۰ عیدی گرفت

امشب هم که همسرم از سرکار بیاد میریم منزل پدرم

2032

چسبیدیم به خونه 

عضو گروه رز قرمز 🌹وزن اول 101😰وزن دوم89🥰وزن سوم 24تیر 85🤩🤩وزن هدف72،🌹شروع رژیم 2اردیبهشت  من می تونم  این باورمه وهد فم  😎😎یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
🤷🏻‍♀️اومدن خونمون عیدی ندادن بهم تو خونواده شمام رسمه ب ۲۲ساله ها عیدی ندن؟

به ۲۰ ساله ها نمیدن 😂😂😂😂🤦🏻‍♀️۱۰ سالمم بود وضع همین بود

تا توانی دلی بدست اور. دل شکستن هنر نمی باشد.مهربان باش شاید فردایی نباشد〰️💔〰️بر چرخ فلک مناز که کمر شکن است بر رنگ لباس مناز که اخر کفن است مغرور مشو که زندگی  چند روز است در زیر زمین شاه و گدا یک رقم است.☺️ساده بودن ساده نیست☺️.⊙▂⊙..⊙ دنیا یه روزه اون روزم امروزه با فک کردن به دیروز و فردات امروز تو خراب نکن⊙..⊙△⊙ما همه ي اوناييكه دلمونو شكستن بخشيديم روسياهيش بمونه واسه خلوت خودشونخداوندا چنان کن ک اگر چیزی شکستم دل نباشدمراقب خودت باش از تو فقط یه دونه تو دنیا وجود داره🙂💔🍃.زندگی کتابی است پر ماجراهیچگاه آن را به خاطر یک ورقشدرور مینداز...در این دنیا که مردانش عصا از کور میدزدند من از ناباوری انجا محبت ارزو کردم.ما، آدم‌ها را، با حرف‌هایی که خود دوست داریم از آنها بشنویم، دلداری می‌دهیم.شایدزندگی آن جشنی نباشدکه آرزوشوداشتی٬اماحال که دعوت شدی زیبا برقص.قرار" من باشتا در "مدار" تو باشمچه قرارو مداری بهتر از این..؟اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                   " عشق اول و اخرم امام رضا"                                   
تروخدا راهنماییم کنین یه هفتس شوهرم ن بهم زنگ زده ن پیام داده زنگش زدم جواب نداد عید رو هم تبریک نگف ...

کجاست مگه

چرا بعضیا ازشون تعریف میکنی یا تگشون میکنی ب عنوانهای مختلف انقدر کلاس میذارن زحمت یه لایکم نمیکشن اما بعضیا انقدر خوب و مهربونن ک تشکرم میکنن یه نمونه ش دُخی ک همیشه بعد تگ کردن تشکر میکرد 😘😍تازه خیلی از استارترا ب احترام نظری ک دادید توی تاپیکشون یه لایکم نمیکنن مگه چقدر وقتتون گرانبهاشون رو میگیره 😖 اگر لایک کنم یا صلوات خواستید فرستادم یا موافقم با نظرتون یا جوابتون بامزه بوده یا خیلی باشعوری و محترم
کجاست مگه

نمی‌دونم بهم زنگ نمیزنه ولی میبینم پروفایل عوض میکنه

تو تاپیک عکس تگم کنید😍 کاربری انتقال داده شده کاربر جدیدم بی تی اس💛 عروسک شده ام دلبسته ی پاستیل و لواشک شده ام کاربری آخرمه نترکونید منو🥺 
2104

خونه مادر شوهرم بودیم

الان برگشتیم

دیشب با شوهرم دعوام شد

دوست دارم بگیرم کل وسایل خونه رو بشکنم

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
1718