2737
2739
عنوان

دو راهی ....چیکار کنم؟بگین لطفا

1026 بازدید | 29 پست
سلام دوست جونا
بچه ها شوشو خواسته محبت کنه و البته سورپرایز رفته سر خود واسه 2 بهمن دو تا بلیط استانبول خریده به مناسبت سالگردمون.همه کاراشم کرده من دیروز داشتم اتاق و مرتب میکردم دیدم.تا اینجاش خوبه و خوشحال شدم اما تو اون تاریخ مامانم واسه شهادت پیامبر 3 روز جلسه قران داده. موندم چی کار کنم ؟ به مامانم چی بگم؟ شوشو رو چی کار کنم ؟ خواهش میکنم اگه جای من بودین چی کار میکردین؟
نمیدونم واال چی بگم گلم منم اون تاریخ واسه شهادت مشهدم اخه شوهرت هم بده ناراحت بشه شما برید حالا چه کار مگه میخواین بکنید چون بلیط رو گرفته اگه هنوز نخریده بود میگفتم بعدا بگیره مثلا چند روز بعد اما میگی همه چی رو اوکی کردی
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
فکرکنم شوشوت که دیگه همه کارهاش روکرده گناه داره توذوقش بزنی اونوقت دفعه بعدازاین کارهانمیکنه ولی مامانت که مخصوص تواین کاررونکرده تازه تنهاهم نمیمونه باهاش صحبت کن البته این نظرمنه
سعی نکن متفاوت باشی...فقط خوب باش...خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره ااخه هنوز بهم نشون نداده ...مثلا قایم کرده بود اونم برنامه های مامانم و نمیدونه که در ضمن چون عید قربان به خاطر مامانم اینا جایی نرفتیم عاشورا نذر داشت مامانم جایی نرفتیم اگه بگه شوشو هم میترسم بگه همیشه تو تعطیل ها به خاطر اونا موندیم خونه ما هر دو کارمندیم وقت های معمولی واسه خاطر مرخصی سخته بریم جایی.
مرسی عزیزم واسه جوابت
2738
2706