2737
2734
عنوان

مرجوعی دیجی کالا

164 بازدید | 10 پست

من یه کمد خریدم تو تو مشخصاتش درش شیشه داشت چندتا طبقه داشت امروز دستم رسید هم قفلش خرابه نصب نشده هم طبقه نداره هم درش شیشه نداره زنگ زدم گفتن مرجوع کن حالا مرجوع کنم از شهرستان پولمو بهم پس میدن یا دوباره یکی دیگه می فرستن ۱۹۰ تومن پول باربری دادم این چی میشه کسی تجربه داره؟

خدایا به امید تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم ی سری هدفون خریدم خراب بود فرستادم کل پولمو فرستادن فردای ارسال

واسه من کمد بود بسته بندی شده بود منم فکر نمیکردم اینطوری باشه همه رو با قیچی پاره کردم حالا نمی دونم چطوری بسته بندیش کنم چطوری بفرستمش با وانت چرا خودشون نمیان مرجوع کنن وقتی اینطوری می فرستن

خدایا به امید تو
شماره حساب میگیرن.پول رو میریزن البته من دیدم واریز نکردن.زنگ زدم بلافاصله ریختن جنسم هیچ عیبی ندا ...

خودتون مرجوع کردید فرستادید یا اومدن ازتون گرفتن واسه من کمدو دوباره باید پول وانت بدم

خدایا به امید تو
2738
خودتون مرجوع کردید فرستادید یا اومدن ازتون گرفتن واسه من کمدو دوباره باید پول وانت بدم

با پشتیبان صحبت کن.بگو ایراد داشته.خودتون باید هزینه بازگشت رو قبول کنین

با پشتیبان صحبت کن.بگو ایراد داشته.خودتون باید هزینه بازگشت رو قبول کنین

گفتن هزینه بار بری با ماست ولی وانتو من باید بدم که ببره باربری فکر کنم اصلا نمی دونم چیکار کنم

خدایا به امید تو