2737
2734
عنوان

شرایط دکتر ندارم کمک

78 بازدید | 14 پست

این ماه رفتم دکتر گفت عفونت کمی داری چند ماهه دقیقا از وقتی اقدام کردم پریودیم جلو افتاد و یسری نشونه ها داشتم الان تو این ماه اویل ماه ی لکه دیدم چسبانک و سفید ک‌ی سرش قرمز مایل ب قهوای بود و سینه ها شروع کردن ب بزرگ شدن و خارش هی بزرگ میشن هی کوچیک بعضی وقتا دور نافم ی تیری میکشه و زیر دلم درد میکنه خاب الودم و خستم الان چند روزه ترشح سفید دارم ویهو دلم‌میخاد ب واژنم فشار بیارم چون ی حسی حس میکنم ادرار دارم اما ندارم ۴ ماهه تو اقدام باتشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
شرایط دکتر نداری اما شرایط بی بی چک که داری

اره قربونت این یکی دارم اما اگ زدم‌نبود بد ضربه روحی‌میخورم من اصلا فکرش‌نمیکروم‌علائم بارداری باشه چون فکر‌میکردم عفونت دارم باردار نمیشم میدونی چرا میگم شرایط دکتر ندارم چون هرماه از بس رفتم دکتز گفت هیچیت نیس شوهرم دیک‌نمیزاره برم

اجی تازه ۲۳ سیکلم پنچم این ماه پری شدم هرماه جلو میندازم زمان دقیق پریودیم نمیدونم میترسم بی بی بزنم ...

اون لک که دیدی تو ترشح بود احتمالا لانه گزینیه. در مورد علائم دیگه تم منم همین علائم رو داشتم صبر کن تا موعدت بعد بیبی بزن

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
2740
اون لک که دیدی تو ترشح بود احتمالا لانه گزینیه. در مورد علائم دیگه تم منم همین علائم رو داشتم صبر کن ...

مادرم میگفت مال عفونته به خاطر این ناامید شدم‌چون فقط همون لکه بود بازم ممنون امیداوار شدم ابجی خدا از دهنت بشنوه مرسی

تو دوره تخمکگذاری هستی شایدم بارداری.اینا همه علائمشون یکیه.قابل افتراق نیست 

شما دعا کن بارداری باشه من از صبح تا وقت پریودیم هی بی بی میزنم دیگه از ذوقم😅🤣 بازم ممنون چوم هردوش خوبه

2706