2726
عنوان

❤❤ஜ۩۞۩ஜ ḠṏḊ ḃẏḕ ஜ۩۞۩ஜ❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 123596 بازدید | 28508 پست
ارغوان بزار بمونه تبعید 😁😁🤢😁

ای نامرد 😂😂😂😂

ریشه که داشته باشی به لبه ی پرتگاه می آیی،اما سقوط نمیکنی.ریشه،شعور، تربیت،شخصیت،انسانیت و شرفِ واقعی یک انسان است و ربطی ب پول و تحصیلات ندارد🤷‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چن روز بعد دادگا داریم  هیچی گلم هونجوریه

بیاتامیک نیکی 

ریشه که داشته باشی به لبه ی پرتگاه می آیی،اما سقوط نمیکنی.ریشه،شعور، تربیت،شخصیت،انسانیت و شرفِ واقعی یک انسان است و ربطی ب پول و تحصیلات ندارد🤷‍♀️
2728
چرا چه خبر شده علتش چی بود

سلام شبت بخیر

گفتم بیاد اونور اینجاخلوت بود

ارزشمندترین مکان هایي که میتوان در دنیا حضور داشت:

در فکرِ مـــادر

در قلب مــــادر

ودر دعای مـــــــــــادر

ارزشمندترین مکان هایي که میتوان در دنیا حضور داشت: در فکرِ مـــادر در قلب مــــادر ودر دعای مــــ ...

من خیلی داغون شدم امروز

خستههه

شام خونه مامانم بودم😍

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
سلام شبت بخیر گفتم بیاد اونور اینجاخلوت بود

کدوم ور

دم غروبی یکارایی کردید من اصلا نفهمیدم کی ب کیه😀

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤

مادر بهشت من همه آغوش گرم تست

گویی سرم هنوز به بالین نرم تست

پیوسته در هوای تو چشمم به جستجوست

هرلحظه با خیال تو جانم به گفتگوست

در خواب و خیال همه با توام هنوز

تنهائیم مباد که تیره است بی تو روز

دائم حریم قدس تو احساس می کنم

احساس قدس آن دم انفاس می کنم

موسیقی بهشت همانا صدای تست

گوش دلم به زمزمه لای لای تست

مادر به قصه های تو می خفت غصه ها

می رفت چشم و گوش به دنبال قصه ها

با شادیت نبود غمی را مجال ایست

امّا به گریه تو هم آفاق می گریست

صد قصه عشق بودی و می خواندمت مدام

رفتیّ و ماند قصه صد عشق ناتمام

ای سینه داشته سپر هر بلای من

اکنون بکن شفاعت من با خدای من

امروز هستیم به امید دعای توست

فردا کلید باغ بهشتم رضای توست

این راز آن حدیث که نقل از پیمبر است

جنت نهاده زیر قدم های مادر است

من خیلی داغون شدم امروز خستههه شام خونه مامانم بودم😍

خوش به حالت 😍😍

خداحفظش کنه

کدوم ور دم غروبی یکارایی کردید من اصلا نفهمیدم کی ب کیه😀

چیز خاصی نبود ولی صبح برات میگم😁

عادلانه که سخته😂😀

خب پس یکی بگیر

الان ک یجور شده عدالتو بین زن و دوست دخترشون تقسیم میکنن😀😀انشالله شما ازون خوبهاش باشی ک معلومه هستی🌹

من خیلی داغون شدم امروز خستههه شام خونه مامانم بودم😍

خسته نباشی عزیز دلم🙂😘

خدا حفظش کنه واست 😍

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
خب پس یکی بگیر الان ک یجور شده عدالتو بین زن و دوست دخترشون تقسیم میکنن😀😀انشالله شما ازون خوبهاش ...

هان پس چی داداش مختارمه ها😂😂😂😂

2706