2733
2739
عنوان

❤❤ஜ۩۞۩ஜ ḠṏḊ ḃẏḕ ஜ۩۞۩ஜ❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 123598 بازدید | 28508 پست
خدا خیرت بده من زیر بار گناهای خودم کمر خم کردم😶😶 نه دیگه 🙄🙄 بگو زیتوناش گندیده🤭🤭🤭

😀ععع‌ خوب پ سر در ، درک منو بهار منتظرتیم

زندگی ذره کاهیست که کوهش‌ کردیم 🌹زندگی نام نکویی ست که خارش کردیم🌹 زندگی نیست ب جز نم نم باران بهار 🌹 زندگی نیست به جز دیدن یار🌹  زندگی نیست به جز  عشق، به جز حرف محبت به کسی🌹  زندگی تجربه  تلخ فراوان دارد دو سه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک  عمر بیابان دارد🌹 زندگی راز بزرگیست که در ما جاریست زندگی باغ تماشای خداست 🌹زندگی یعنی همین پروازها، صبح ها ، لبخندها، آوازها،
😀😀😀ااا خب میگفتی سلام میکردیم ب اون یکی 😀😀 ارغوان علیرضا میبینه اصن میفهمه ما چی میگیم اصن  ...

ببین علیرضا بازنکرده چون ک شب زودخوابید صبم زود رفت....🙄

اره همه رو میشناسه.

میگه اخه اینا کجاش خنده داره😶🙄

بس کن ارغوان تو یک معلمی زشت نیست برات.من نمیخوام بهت سخت بگیرم زیاده روی میکنی😀منم این شکلی میکنم.

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو چرا غیرتی شدی😂😂😂😂 منتظر همچین عکس عملی از ارغوان بودم🤭🤭🤭

من صاحاب دار صاحابشم😂

زندگی ذره کاهیست که کوهش‌ کردیم 🌹زندگی نام نکویی ست که خارش کردیم🌹 زندگی نیست ب جز نم نم باران بهار 🌹 زندگی نیست به جز دیدن یار🌹  زندگی نیست به جز  عشق، به جز حرف محبت به کسی🌹  زندگی تجربه  تلخ فراوان دارد دو سه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک  عمر بیابان دارد🌹 زندگی راز بزرگیست که در ما جاریست زندگی باغ تماشای خداست 🌹زندگی یعنی همین پروازها، صبح ها ، لبخندها، آوازها،
تو چرا غیرتی شدی😂😂😂😂 منتظر همچین عکس عملی از ارغوان بودم🤭🤭🤭

چراااا سلامتم میرسونم😀😘😍😍😍

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
2728
ببین علیرضا بازنکرده چون ک شب زودخوابید صبم زود رفت....🙄 اره همه رو میشناسه. میگه اخه اینا کجاش خ ...

😂😂😂 دروغ میگه ارغوان زشت نی

کار خودشه نصفه شب باز کرده

ببین علیرضا بازنکرده چون ک شب زودخوابید صبم زود رفت....🙄 اره همه رو میشناسه. میگه اخه اینا کجاش خ ...

ایندفعه گفت زشته تو معلمی ، بگو زشت عمته😀😀

اااا ارغوان میگفتی یه سایت چشممشون ب شونه های منه ک سرشونو بزارن رو شونه های من 😂😂😂😂😂

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
2738
😂😂😂 دروغ میگه ارغوان زشت نی کار خودشه نصفه شب باز کرده

نه نیکی باز نمیکنه ینی اصلا بازکنه میگه 

فک کنم خودم نصفه شب خوابالو بودم باز کردم

اصن ایندفعه گفت بگو‌این چارپنج نفرم جز شاگردامن😂😂😂😀😀😀😀

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
 ایندفعه گفت زشته تو معلمی ، بگو زشت عمته😀😀 اااا ارغوان میگفتی یه سایت چشممشون ب شونه ه ...

😂😂😂😂😂😂واستا اقابیاد میکم مسخره ش کردی

نه نیکی باز نمیکنه ینی اصلا بازکنه میگه  فک کنم خودم نصفه شب خوابالو بودم باز کردم

خب بابا ، کم پشتش درآ😐😐😐 الان میگه دوسش دارم خو

با یه صدای نازک و پرعشوه🤭😍😍

اصن ایندفعه گفت بگو‌این چارپنج نفرم جز شاگردامن😂😂😂😀😀😀😀

میگه ولی وقت سرخاروندم نداره یادش میره🙄😀

خب بابا ، کم پشتش درآ😐😐😐 الان میگه دوسش دارم خو با یه صدای نازک و پرعشوه🤭😍😍

😂😂😂😂😂😂نه خو مهربونه😍😍😍😀😀😀

خب بابا ، کم پشتش درآ😐😐😐 الان میگه دوسش دارم خو با یه صدای نازک و پرعشوه🤭😍😍

😂

2706