2733
2734
عنوان

❤❤ஜ۩۞۩ஜ ḠṏḊ ḃẏḕ ஜ۩۞۩ஜ❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 123598 بازدید | 28508 پست
سلام صب بخیر نیکی خانوم😀

سلام ب روی نشسته ات

زندگی ذره کاهیست که کوهش‌ کردیم 🌹زندگی نام نکویی ست که خارش کردیم🌹 زندگی نیست ب جز نم نم باران بهار 🌹 زندگی نیست به جز دیدن یار🌹  زندگی نیست به جز  عشق، به جز حرف محبت به کسی🌹  زندگی تجربه  تلخ فراوان دارد دو سه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک  عمر بیابان دارد🌹 زندگی راز بزرگیست که در ما جاریست زندگی باغ تماشای خداست 🌹زندگی یعنی همین پروازها، صبح ها ، لبخندها، آوازها،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخ کَلاس داره   ا     ر    غی     جونم عععع گوشیم چرا ا ...

ن بابا امروز روز فرده کلاس نداره ک 🤭🤭خنگی ها😀😀

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
2731
ن بابا امروز روز فرده کلاس نداره ک 🤭🤭خنگی ها😀😀

آمار رو قشنگ داری ها 🤭

زندگی ذره کاهیست که کوهش‌ کردیم 🌹زندگی نام نکویی ست که خارش کردیم🌹 زندگی نیست ب جز نم نم باران بهار 🌹 زندگی نیست به جز دیدن یار🌹  زندگی نیست به جز  عشق، به جز حرف محبت به کسی🌹  زندگی تجربه  تلخ فراوان دارد دو سه تا کوچه و پس کوچه و اندازه یک  عمر بیابان دارد🌹 زندگی راز بزرگیست که در ما جاریست زندگی باغ تماشای خداست 🌹زندگی یعنی همین پروازها، صبح ها ، لبخندها، آوازها،
الکی میگه ۱۰ صبح چکار داره مامانش🙄

زنگ‌زده بود بیدارم کنه 😂😂😂 پس ده صب کی کارم داره اخه😂😂😂

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )

اِهههِههههههههههههههم

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
کلاس روزای زوج😁😁😁

اره فضول‌ سایت گفت.

2738
زنگ‌زده بود بیدارم کنه 😂😂😂 پس ده صب کی کارم داره اخه😂😂😂

قربانعلی از قرقیزستان😁😁😁

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
آمار رو قشنگ داری ها 🤭

اوهوم😀😀اخه نمیدونی ک من روز شماری میکنم ارغوان کلاس نداشته باشه😂😂😂

اِهههِههههههههههههههم

هاااااا😑😑😑😑

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
جز مامانم هیشکی ب من نمیزنگه 😂😂😂 

شمارت رو بده هر شب خودم بهت زنگ بزنم فوحش بدم قط کنم😂

خا😀😀بیشُّووور😂

😁😁😁

2706