2726
عنوان

❤❤ஜ۩۞۩ஜ ḠṏḊ ḃẏḕ ஜ۩۞۩ஜ❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 123597 بازدید | 28508 پست
بده بهار کاری میکنه،سر شب بره جاش بخوابه😀

ارغوان دختر خیلی مظلوم میشه ، من دلم نمیاد ، بهار دختر نداره ، دلت بسوزه بهار😝😝😌😌😌

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از چشماش شرارت میباره😂😂😂 خداحفظش کنه

مرسی آره به مادرم میگم این بچه به کی رفته اینقدر آتیش میسوزونه میگه به داییش رفته این که خوبه  بچگی خودتو ندیدی همه رو عاصی کرده بودی 😕

❤️#
ارغوان دختر خیلی مظلوم میشه ، من دلم نمیاد ، بهار دختر نداره ، دلت بسوزه بهار😝😝😌😌😌

اره متاسفانه.من دخترم بسیار آرومه و دلسوز

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
2728
مرسی آره به مادرم میگم این بچه به کی رفته اینقدر آتیش میسوزونه میگه به داییش رفته این که خوبه  ...

خداحفظش کنه 🙂

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
اره متاسفانه.من دخترم بسیار آرومه و دلسوز

اینقدی ک این زبون میریزه ها 🤗🤗 کلن دختر ها مهربونن ذاتشون

اینقدی ک این زبون میریزه ها 🤗🤗 کلن دختر ها مهربونن ذاتشون

اره...راستش یک همکاری داشتیم دخترامون همسنن.

هرسری میومدن تمام اتاق ارام بهم میریخت

وقتی میرفتیم خونشون میدیم ارام برده اتاقش ی گوشه نشونده...هیچیشو نمیده

رفت و امد ب طور نامحسوس قطع کردم.چون دلم نمیخواست روحیه بچه بهم بریزه...

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
اره...راستش یک همکاری داشتیم دخترامون همسنن. هرسری میومدن تمام اتاق ارام بهم میریخت وقتی میرفتیم خ ...

مبخواستم بگم همه بچه هام یجور نیستن....

اره...راستش یک همکاری داشتیم دخترامون همسنن. هرسری میومدن تمام اتاق ارام بهم میریخت وقتی میرفتیم خ ...

خوب کردی، من دقیقا این رفتار رو از دختر خواهرشوهرم با پسرم داره 😐😐دعوا نمیکنه هاااا، بی محلی میکنه پسرمم یه سره التماس ک چرا بهم توجه نمیکنی😐 یعنی دلم میخواد خفش کنم خرس گنده رو 😐😐😐

خوب کردی، من دقیقا این رفتار رو از دختر خواهرشوهرم با پسرم داره 😐😐دعوا نمیکنه هاااا، بی محلی میکنه ...

نه حالا ارام چیزی نمیگه

اگه بیاد بگه خوبه

کلا خودم حواسم خیلی هست بهش،واسه همین اگه قرار باشه بره مدرسه پدرش گفته باید بره دولتی تا باهمه جور بچه کنار بیاد باید بدونه همه مثل خودش نیستن😶🙃

نه حالا ارام چیزی نمیگه اگه بیاد بگه خوبه کلا خودم حواسم خیلی هست بهش،واسه همین اگه قرار باشه بره ...

ای جااااانم چقد مظلوم ماشالله بهش ، اگ میدونستم منم اسم دخترمو میزاشتم ارام 😂

عوضی اگه سال جدیدی یکی نیاوردم

اسمشم میزارم بهناز🤭🤭😂😂😂😂

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
2706