2726
عنوان

❤❤ஜ۩۞۩ஜ ḠṏḊ ḃẏḕ ஜ۩۞۩ஜ❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 123596 بازدید | 28508 پست
عزیزم بساط ارامش مهیاس. بیارش اونم منم میارم😍😂 سلام

پس برم دوباره نقشه بکشم.

این سری ویلامیسازم😂😂😂😂

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
من نمیدونم صدام کردن گفتن اوستابهار بیا برامون خونه درست کن منم اومدم😄😄😄

کو ببینم نقشه تو.من باید نظر بدم

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پس برم دوباره نقشه بکشم. این سری ویلامیسازم😂😂😂😂

تو فک کردی من بدون بچه و اقامون میام 

نه اصلا

ما ازوناش نیستیم😂

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
بهار اگ پاک نکردی دوباره بزار، ارغوان ببینه ، برنگرده عقب

بخدا ازگالری پاک کردم😂😂😂

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
بخدا ازگالری پاک کردم😂😂😂

نامردا😐

اگه میشه واس من حواب ها پذیرایی بزرگ باشه😌

برام روغن کنجد نسکافه چای و ترشی انبه و ساعت ضد اب که تا الان فکر کنم شدن هشت تا برام خریده و عینک ا ...

وای وای دستش درد نکنه عکسهاشو برامون بزار ولی من فک میکنم خیلی به چشم نمیان اون همه شما امین امین میکنی 😂😂🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

باور هایت را ورق بزن همیشه چیزی برای تغییر هست 
2706