2726
عنوان

❤❤ஜ۩۞۩ஜ ḠṏḊ ḃẏḕ ஜ۩۞۩ஜ❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 123596 بازدید | 28508 پست
بعد مجمع معمولا باید بره بالا  اگه نره باید فروخت.گپشو پرکنه باید ک زمان میبره.بازنمیدونم🤔

از مجمع بیاد خوبه چون قیمت سهم مفته خواهان زیاد داره. 

ولی نمیدونم چند درصد باید سود بده تاپولم برگرده؟

اصلا ارزش داره به پاش بمونم؟

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از مجمع بیاد خوبه چون قیمت سهم مفته خواهان زیاد داره.  ولی نمیدونم چند درصد باید سود بده تاپول ...

من ک خیلی ضررم ۵۰درصد

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤

اخه سهمی ۲۰درصد سودو میده وارد فازاصلاح میشه

من دی ۶۸درصد ضررم

گاهی سال ها ویران میشوی فقط با چند کلمه.......کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره😉
2728
بعد مجمع معمولا باید بره بالا  اگه نره باید فروخت.گپشو پرکنه باید ک زمان میبره.بازنمیدونم🤔

سهم بدم تحلیل کنی ارغوانم 😀😀😀

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
من ک خیلی ضررم ۵۰درصد

چندمیلیون ضرر؟

بده 😎😎😎 حالا دیگه یکم ک بلدم😏

نماد ببهار🤭🤭🤭🤭

۵۹درصد... ۹میلیون و ۱۰۰😎😀

۱۰میلیون ضرر

نماد ببهار🤭🤭🤭🤭

😀😀😀😀😀ارزشش میره بالاتر نگهش دار.اون شاخص سازه شاخص بره بالا اونم میره...

اگه خواستن بدونن چقدر عاشقتم ،از قول سهراب بهشون بگو :در رگهایش من بودم که می‌دویدم...❤
@barcode     سلام وقت بخیر. بنظرتون صبرکنیم تا گپش رو پر کنه دی یا چی؟

سلام

وقت شمام بخیر

دی امروز بسته میشه، میره مجمع افزایش سرمایه

با این منفی های این طرف مجمع، باید منتظر بازگشاییش بمونیم که با منفی باز میشه یا مثبت،

ببین، بیا بریم از کنار کلیسای وانک راه بیفتیم، آروم آروم راه بریم کنار رودخونه، مست بشیم از عطر تاریخ و کاشی و معاشقه و غزل. بگردیم دور میدون اصلی چالوس، ببرمت جلوی بیمارستانی که توش به دنیا اومدم برات داستان تولدمو وسط سفر خونوادم تعریف کنم غش غش بخندی. بریم یزد، جلوی مسجد جامع ببوسمت، اون پیرمرد مهربونه برامون اسفند دود کنه. بریم اردبیل، تو مقبره شیخ صفی گریه کنیم برای آغشتگی خون و دین. بریم آبادان، با بچه های شط برقصیم، لنج سواری کنیم و من تو رو به اقیانوس نشون بدم و بگم هوی، ببین پری دریایی منو… بریم نوشهر، آتیش روشن کنیم نزدیک دکه مجید، نوشابه شیشه ای بخوریم، مست بشیم از بودن هم، دراز بکشیم روی شن های خنک اردیبهشت و حرف بزنیم و کم کم صبح بشه.بریم چمخاله، صبح زود بیدارت کنم بغل دریا راه بریم و تو بهشت رو از نزدیک ببینی. بریم بازار بزرگ تهران، با هم دیزی بخوریم تو قهوه خونه ناصر پشت نوروزخان، وسط چشمها و سیبیلها من ببوسمت و تو بخندی و شهر ذوق کنه از ذوق کردن ما. بریم لب خط، وایسیم بغل بچه های پایین ، واسه قطاری که رد میشه دست تکون بدیم و بوس بفرستیم. بریم شیراز، حافظیه و سعدیه رو بگردیم و تو برام غزل بخونی و من به تو نگاه کنم، غزل دلربا. بیا بریم هرکجای جهان که تو دوست داری.بیا بریم. چیه این دوری ؟
۵۹درصد... ۹میلیون و ۱۰۰😎😀

وااای اینقدی تو برامون کلاس میزاری سر نماد هات من فک میکنم همه رو کم کم پنجاه درصد سود هستی ک 😂😂😂

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
سلام وقت شمام بخیر دی امروز بسته میشه، میره مجمع افزایش سرمایه با این منفی های این طرف مجمع، باید ...

قطعا منفیه دیگه

فقط کاما خوب بازشد

سلام وقت شمام بخیر دی امروز بسته میشه، میره مجمع افزایش سرمایه با این منفی های این طرف مجمع، باید ...

مجمعش چند روزه است؟

اگه بامنفی باز شد نگهش داریم؟

2706