2733
2739
عنوان

شوهر جنیفر لوپز بهش خیانت کرده😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4779 بازدید | 226 پست

درسته همسر من پولدار نیست

ولی خدا شاهده  خیلی پاکه

دغدغه اش اینه که تو زندگی ما هر روز وضعمون بهتر و حالمون خوبتر باشه

اونا که زندگی نمیکنن همش معامله و بده بستون دارن

و باطنا شاد نیستن

جنیفرم باشی بازم بهت خیانت میشه ابن مردا چشونه    

تنوع دوست دارن. با جنیفر هم باشن.بعده یه مدت براشون تکراری میشه و یه جدید میخوان. من مدله این مردا رو شناختم. 

حالا ک نگاهت به منم افتاد ، واسه غمایی ک تو دلمه صلوات بفرست. برام دعا کن. تا بلکه فرجی بشه برام. ایشالله خودتم حاجت روا شی😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پشماممم     لیلا اوتادی ؟ خداییش ؟🤣 جنیفر فکر کنم ۵۰ سالش باشه فرزندم تو اصن هیکلشو د ...

والا خوانندگی و ورزشکاری و رقص به کنار

خوشگلیو اندامشم به کنار

بازیش صد تا به اوتادی میارزه

چند بار لیلا اوتادی تواییران فقط جایزه گرفته؟؟؟دنیا به کنار

اما جنیفر جایزه هاش چند تاست؟؟؟

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2742
با انگشت ته کاسه ماستو لیس بزنه😂

وماساژ فیلیگینی بلد باشه... 😂

به نظر من علت طلاق خانوما اینه که موهاشونو با جوراب شوهراشون نمی‌بندند... بوی آقاشون همیشه همراهشون نیس😂😂

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...
ولی خدایی شوهرش چ اوسگولی بوده یعنی از جنیفرم جنیفرتر میخواستی😑😂

همه چی اندام و ظاهر نیست...اتفاقا به خوشکلترینا همیشه خیانت میشه !

ذات بد و تنوع طلبی دلیلشه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2740
پشماممم     لیلا اوتادی ؟ خداییش ؟🤣 جنیفر فکر کنم ۵۰ سالش باشه فرزندم تو اصن هیکلشو د ...

بله عزیزم . فقط صداش نشنیدم. جنیفر انگار تازه از مزرعه اومده ولی لیلا اوتادی شیک و خوشگل با کلاس . خوشگل نه هااا خوششششگللل😍 یعنی سلیقه ایم که حساب کنی لیلا واقعا زیباییش انکار ناپذیره

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
آره😐 لیلا اوتادی خیلی خاص و باکلاس ولی شکل جنیفر زیادن انصافا . این همه دخترای خوش اندام داریم. همی ...

الان بالاتر گفتم 

فقط بازیگریه جنیفر صدتا به اوتادی میارزه ها

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
الان بالاتر گفتم  فقط بازیگریه جنیفر صدتا به اوتادی میارزه ها

ظاهر در نظر گرفتم فقط. بازیگری جنیفر ندیدم. ولی خب بازیگرای خارجی واقعا حرفه ای هست بازیشون

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها😍     قرار ما ۲۸ خرداد🌹❤به نیابت از سردار دلها😍 برای آینده ای روشن🙏❤
2706