2733
2764
عنوان

بارداری

333 بازدید | 44 پست

بچه ها من با نامزدم رابطه سطحی داشتم و بیستم هرماه پریود میشم دیروز باید پریود میشدم که نشدم بنظرتون باردارم یا دلیل دیگه ای داره🙈...خیلی نگرانم

خدایا شکرت❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سطحی بوده ربطی نداره .تازه طبیعی ی هفته دیرتر و زودتر گاهی .استرس نگیر برای استرس دیرتر میشه

بخدا تو نت یجوری نوشته با رابطه سطحی هم امکانش هست اصلا وحشت کردم من

خدایا شکرت❤
جرات نمیکنم بخدا🙈

منم نامزد بودم پریودم دیر شد با مامانم بیبی زدیم تازه بلد نبودیم انداختیم تو ادرار کلا 😂😂😂 نترس هیچی نیس میشی یه هفته اینا نشدی دیگ بزن ببین چه خبره 

الیسا قشنگم همه زندگیمه😍🤤

وای منم نامزد بودم یه ماه نشدم بی بی زدیم منفی بود ولی باز نمیشدم اخرشم رفتیم تزمایش اووووف کیست داشتم😂

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
منم نامزد بودم پریودم دیر شد با مامانم بیبی زدیم تازه بلد نبودیم انداختیم تو ادرار کلا 😂😂😂 نترس ه ...

مامانت هیچی بهت نگفت😁

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
2706