2737
2739
منم خیلی لازم دارم بخصوص همین چندوقت بتونم برای دخترم لباس عیدی بگیرم خوشحالش کنم دعا 

انشاءالله خدا خودش از جایی بهت میرسونه که فکرشم نمیکنی غصه نخور خدا بزرگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز دلم ی پیج هست ب اسم مدرسه ناربن ک همه هنرهارو توش آموزش میده و اگ شما بخای میتونی سفارش بدی قیمت کلاس هاشم از ۱۰۰ هزار تومن تومن هست تا ۵۰۰ هزار تومن و ب صورت محازی اموزش میبینی بعدش میتونی کسب درآمد کنی 

عزیز دلم ی پیج هست ب اسم مدرسه ناربن ک همه هنرهارو توش آموزش میده و اگ شما بخای میتونی سفارش بدی قیم ...

متسفانه اینستا ندارم بلدم نیستم باهاش کار کنم خودم خیاطی بلدم و گاهی درو همسایه سفارش میدن ولی در حد دو سه نفره مشتریم کمه برای بیرون از ساختمان بخوام مشتری بگیرم باید تابلو بزنم که بدونن من اینکارو میکنم دیگه از طرفی هم چرخ خیاطی درستو حسابی و سردوز ندارم سهام عدالتمو میخواستم بفروشم چرخ بخرم که اونم دولت جلوشو بسته نمیتونم بفروشم درمونده شدم

2740
آیدی اینستاگرامشم اینه narbon_art_school

ممنون ولی اینستا ندارم بلدم نیستم باهاش کار کنم شوهرمم نمیزاره نصب کنم چون پسرم با گوشی من درس میخونه شوهرم میگه اینستا خوب نیس تو گوشیت باشه گوشی دست بچه س خطرناکه

متسفانه اینستا ندارم بلدم نیستم باهاش کار کنم خودم خیاطی بلدم و گاهی درو همسایه سفارش میدن ولی در حد ...

اگ بخای تو خونه ب درآمد برسی باید خودتو ب بقیع معرفی کنی عزیزم اونم از طریق اینستا باید کاراتو ب نمایش بزاری ک بقیه ببینن و گرنه کی میخاد شمارو پیدا کنه؟الان همه چ کسایی ک بیرون کار میکنن چ خونه ی پیج معرفی داخل اینستا دارن 

ممنون ولی اینستا ندارم بلدم نیستم باهاش کار کنم شوهرمم نمیزاره نصب کنم چون پسرم با گوشی من درس میخون ...

اگر بخای من واست پیج میزنم از طریق واتساپ یا تلگرام عکس کاراتو واسم بفرست

اگ بخای تو خونه ب درآمد برسی باید خودتو ب بقیع معرفی کنی عزیزم اونم از طریق اینستا باید کاراتو ب نما ...

اره گلم میدونم ولی شوهرم نمیزاره مدرسه بچه رو بهونه کرده خودش اینستا داره توش کثافت کاری میکنه فکر میکنه منم مثله خودشم 

ممنون ولی اینستا ندارم بلدم نیستم باهاش کار کنم شوهرمم نمیزاره نصب کنم چون پسرم با گوشی من درس میخون ...

خب قانعش کن بگو میخام تو خونه کار کنم واسش دلیل بیار الان همه کسایی ک تو خونه کار میکنن از طریق اینستا مشتری پیدا میکنن

اگر بخای من واست پیج میزنم از طریق واتساپ یا تلگرام عکس کاراتو واسم بفرست

ممون لطف داری... اخه اول باید چرخ خوب داشته باشم که کسی هم کارو پسندید سفارش داد چرخ داشته باشم چرخم مارشال قدیمیه با اون چرخ خیلی کارارو نمیشه کرد

اره گلم میدونم ولی شوهرم نمیزاره مدرسه بچه رو بهونه کرده خودش اینستا داره توش کثافت کاری میکنه فکر م ...

خب تو چرا کوتاه میای؟اگ اینستا بده واسه اونم بده 

این گوشی توعه اگ خیلی نگران بچس ی تبلت یا گوشی نو یا  دست دوم بخره 

2706