2733
2734
عنوان

خواب هایی که تعبیر شدند(واقعی)

1318 بازدید | 35 پست

دوستان لطفا از تجربیاتتون بگید اینکه چه خوابی دیدید که پشت بند اون خواب یک اتفاق واقعی براتون افتاده و فهمیدید تعبیر اون خواب بوده 

یا بعضی خواب ها رویای صادقانه ست و یک تکه از آینده رو در واقع تو خواب دیدید 

مثلا من خودم هر وقت خواب آب زلال ،دریا،استخر می بینم تعبیر براورده شدن یک ارزو بوده برام 

لطفا شما هم از تجربیاتتون بگید 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اکثر خابام تعبیر میشه تو همون ماه،بطوریکه تو خانوادم همه میدونن خابی رو ببینمو براشون تعریف کنم بزودی تعبیر میشه

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
2731

خواب دیدم یه سری ادم ولی خب ثم داشتن یه بچه دادن بغلم. ماه بعد حامله بودم😑

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤

من خواب دیدم مامانم (فوت شدن) یه دختر بچه لای پتوی صورتی داد بهم گفت دخترته

نمیدونستم باردارم

فرداش رفتم بی بی چک خریدم گذاشتم مثبت بود

چهارروز پیش هم رقتم سونو دختر بود 😄😄😄

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
من خواب دیدم مامانم (فوت شدن) یه دختر بچه لای پتوی صورتی داد بهم گفت دخترته نمیدونستم باردارم فردا ...

چه فال صادقانه ای...معمولا همینطوریه خوابات؟

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2738
من مجرد بودنی خواب کفش دیده بودم دقیقا اونروزاز بدترین روزایه عمرم بود 

کفش تعبیرش چیه ...چرا ..چی شد؟

خواب دیدم چند روز پیش دوست مامانم با لباس سبز اومد خونه شون واسه کمک تو مهمونی  همون روز زنگ زده بود و ی مبلغی رو قرض داده بود آخه داداشم داره ازدواج میکنه من اصلا از اینکه درخواست قرض کردهه خبر نداشتم 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
من اکثر خابام تعبیر میشه تو همون ماه،بطوریکه تو خانوادم همه میدونن خابی رو ببینمو براشون تعریف کنم ب ...

میشه ی اتفاق واقعی بگی پشتبند چ خوابی بوده 

هر وقت خواب میبینم برف سنگین میاد برام اتفاقای بد میفته

ی نمونشو می گی...برف پس تعبیر بدی داره

چه فال صادقانه ای...معمولا همینطوریه خوابات؟

اره ، خوابام همه درستن معمولا

قبل فوت مامانم خواب دیدم مامان جونم تو یه صحن سفید کنار حوض اب باچادر سفید نشسته 

گفت من خیلی تنهام چن وقت دیگه میگم مامانت بیاد پیشم

دقیقا تو ماه فوت مامان جونم،مامانم فوت شد

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
خواب دیدم یه سری ادم ولی خب ثم داشتن یه بچه دادن بغلم. ماه بعد حامله بودم😑

یعنی حاملگیت تعبیر اون خوابه بوده؟

یا ی بار خواب دیدم خواهردوست دوستم که چند بار بیشتر ندیده بودمش و کلا بهش فکر نمی‌کنم همسرش تصادف کرده فوت شده خوب من اصلا برام اهمیت نداشت گفتم چه خواب چرتی ولی حدود یک ماه بعد این اتفاق افتاد 

خواب دیدم دوستمو مار نیشنزده بعد که باهاش صحبت کردم دیدم که ی خطر براش پیش اومده از دم مرگ برگشته 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2706