2733
2734
عنوان

خواب هایی که تعبیر شدند(واقعی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1344 بازدید | 35 پست
مثلا خواب دیدم مادرشوهرم واسم لباس زیر خریده دو روز بعدش همینطوری بهم ۲۰۰تومن پول داد،یا مثلا خواب د ...

زخم کف پا داشتم من خرید ملک بود تو نت تعبیرش که با زحمت انجام میشه ولی فعلا اتفاقی نیوفتاده...مگه اعتبار خواب تا چهل روز نیست؟

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سال 86 هم عمره رفتم هم کربلا و سوریه

وقتی س تا سفر ردیف می کنید احتمالاکاروان دانشجویی یا کارمندی بوده😎

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
وقتی س تا سفر ردیف می کنید احتمالاکاروان دانشجویی یا کارمندی بوده😎

نه بزرگوار

داشتم میرفتم دوبی، مادرم گفت پسر بیا سفر حج ثبت نام کن، ماهم دلشو نشکوندیم ثبت نام کردیم، گفتیم تا اسممون در بیاد بریم دوبی برگردیم، بازم دیدیم مادره گفت پسر بریم سوریه، خلاصه رفتیم سوریه، اومدیم مکه اسم مون در اومد، رفتیم مکه، مادره گفت یه کربلا بری تمومه، خلاصه بعدش رفتیم کربلا، دیگه سه سال گذشت گفتم دوبی کجایی😅

کار خودمو کردم رفتم

🙏🙏هرگز امید را از کسی سلب نکنید، شاید تنها دارایی اش باشد 🙏🙏
2731
نه بزرگوار داشتم میرفتم دوبی، مادرم گفت پسر بیا سفر حج ثبت نام کن، ماهم دلشو نشکوندیم ثبت نام کردیم ...

😁😁