2737
2734
عنوان

خواب هایی که تعبیر شدند(واقعی)

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 35 پست
خواب دیدم چند روز پیش دوست مامانم با لباس سبز اومد خونه شون واسه کمک تو مهمونی  همون روز زنگ زد ...

جالب بود...چقدر خوب تو خواب نشون داده شخص کمک کننده

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
یا ی بار خواب دیدم خواهردوست دوستم که چند بار بیشتر ندیده بودمش و کلا بهش فکر نمی‌کنم همسرش تصادف کر ...

شما باید قلب نازکی داشته باشی و روح لطیفی که خوابات مرتب تعبیر می شن 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ، خوابام همه درستن معمولا قبل فوت مامانم خواب دیدم مامان جونم تو یه صحن سفید کنار حوض اب باچادر ...

خدا رحمتشون کنه .

2731
شما باید قلب نازکی داشته باشی و روح لطیفی که خوابات مرتب تعبیر می شن 

کلا مادرم هم همین جوری هست نمی دونم دلیلش چیه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

یبار قبل اینکه تصادف کنم شوهر دوستم خواب دیده بود ی اتفاق بدی برام افتاده ب دوستم گفته بود از من خبر بگیره...من تصادف کرده بودم نگفته بودم بهش بعدها که گفتم تصادف کردم گفت شوهرم خوابتو دیده بود که مشکلی پیش اومده....شوهرش تمام خواباش تعبیر می شه ...مذهبی هم نیست 

منم خیلی از خوابام تعبیر میشن

مثلا پارسال قبل کرونا خواب دیدم یه هواپیمایی داشت میرفت سمت مشهد تو آسمون با موشک زدن و راه های مشهد بسته شد. که بعدا سردار سلیمانی شهید شدن و باقی اتفاقا که یکیش هم کرونا بود

2740
میشه ی اتفاق واقعی بگی پشتبند چ خوابی بوده 

مثلا خواب دیدم مادرشوهرم واسم لباس زیر خریده دو روز بعدش همینطوری بهم ۲۰۰تومن پول داد،یا مثلا خواب دیدم پاهام زخم شده ولی خون نمیاد فرداش مامانم اومد خونم واسم کلی خوراکی خریده بو آخه زخم پا تعبیرش مال و منفعته

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
امشب هم خواب دیدم کسی تعبیر خواب بلده؟ 

بگو کسی بلد باشه تعبیر می کنه 

یعنی حاملگیت تعبیر اون خوابه بوده؟

حتما دیگه...ولی تو خواب ترسیده بودم...اخه ثم داشتن...

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤

با سلام و احترام 

خواب دیدم وارد بهشت شدم 

5ماه بعد رفتم سفر حج باتوجه به اینکه آدم آنچنان معتقدی نبودم 

👍

🙏🙏هرگز امید را از کسی سلب نکنید، شاید تنها دارایی اش باشد 🙏🙏
ی نمونشو می گی...برف پس تعبیر بدی داره

برف تو فصل خودش نباشه بدتره.من تابستون خواب میدیم ی کلی برف باریده و اتفاقای بدی افتاد بعدش خدا بخیر کنه

به دعای شما برای سلامتی مادرم سخت نیازمندم❤
با سلام و احترام  خواب دیدم وارد بهشت شدم  5ماه بعد رفتم سفر حج باتوجه به اینکه آدم آنچن ...

چ جالب .... 👍 عمره یا تمتع ؟

2706