2737
2734

آزمون ها رو از اینترنت دانلود کن کلی تست بزن مثل هموناس حتما قبول میشی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فصل اولو دومو بخون اول بعد برو بقیه فصلا رو مث ۵و۶ گدری نگا کن من همینطور خوندم قبول شدم ازمونم از تو نت دیدم و تست زدم 

برا ارامش دلم صلوات میفرستی؟!؟! برای همتون فرکانس مثبت میفرستم♥️
2740
من دفعه اول بدون غلط قبول شدم فقط هم یک بار خوندم کتابو کاملللل  ۱۰ ۱۱ تا هم ازمون تست زدم&nbs ...

خوشبحالت

من هر دفه یک دور کامل خوندم و تست زدم

این فقط به شوهرم گفتم قبول نشدم  

منم دوبار امتحان دادم قبول نشدم اعصابم خورد شد بخ خودم گفتم دیگه نمیرم 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
خیلیم تست زدم هیچکدوم مثل امتحانه نیست 

خواهرم خرید میگه دقیقا همونا بود

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
منم دوبار امتحان دادم قبول نشدم اعصابم خورد شد بخ خودم گفتم دیگه نمیرم 

نه من میرم ولی مشکل اینجاست با چندتا دوستامون بودیم اونا قبول شدن دفه اول و دوم فقط من رد برای همین اعصابم خورده وگرنه به خودم باشه ۱۰ بار دیگم رد بشم میرم

شوهرمم میخاد دلداریم بده مثلا میگه اشکال نداره بیشتر بخونی معلوماتت زیاد میشه  

نه من میرم ولی مشکل اینجاست با چندتا دوستامون بودیم اونا قبول شدن دفه اول و دوم فقط من رد برای همین ...

آره منم میرم ولی فعلا نه یه کم اعصابم آروم بشه مشکل عشقم همسر حل بشه بعد میرم ان شاالله که هر چه زود قبول بشی آره همسر منم میگه اشکالی نداره بیشتر بخونی قبول میشی 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏