2733
2734
با مشاوره حرف زدی؟ با یه ریش سفید در میون بزار مشکلتو  بنظر خیلی ساده و مظلومی سعی کن پر قدرت ...

چطور یه خانم باید قوی باشه؟

این نیز بگذرد...                                                       
حوراجان 1چیزی یادم رفت شوهرم زودعصبی میشه واغلب باخانوادش زودبحث میکنه البته اوناهم اهل کوتاه اومدن ...

چه خانم فرهیخته ای هستی شما

احسنت

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ذوستان چون صاحب تاپیک خواستن ک جزیی بنویسیم اینقدر مثال میزنم ببخشید دوتا نکته: 1.هروقت پیش بیاد که ...

سوشیانس عزیز یه سوال دارم ازت چون حس میکنم زندگیمون شباهت‌هایی با هم داره البته اگر دوست نداری سوالم رو جواب نده 

شما تحصیلاتتون در چه حده و همسرتون در چه حد که گفته بودین سه پله کمتره؟ 

آخه همسر منم تحصیلاتش کمتره 

من خییییلی اهل مطالعه هستم و در تمام مقاطع هم جزو شاگرد خوبا بودم اما همسرم هیچ علاقه ای به درس و علم و نگاه علمی نداره

سلام الماس جان ممنون ازلطفت اشماچندوقته ازدواج کردی؟ راستش اول زندگی متوجه شدم وجوه مشترک من و همسرم ...

شما چطور شد که وقتی دیدی انقدر با شوهرت تفاوت داری نا امید نشدی و به جدایی فکر نکردی؟ به نگاهت غبطه میخورم

من مذهب و دین برام مهمه 

اما همسرم نه خیلی هر چند امام حسین رو دوست داره اما به نماز اهمیت نمیده

همش فکر میکنم بچه هام چجوری بار میان 

نکنه بی دین بشن 

نکنه از باباشون الگو بگیرن 

چون دیدم مادر نماز خون پدر بی نماز در نتیجه بچه ها بی نماز شدن

اینا اعصابم رو به شدت بهم میریزه و باهاش دعوا میکنم و هی ملامتش میکنم 

میگم چرا انقدر به ازدواج با من اصرار کردی؟ میرفتی با یکی مثل خودت ازدواج میکردی 

چرا فریبم دادی؟ احساس بدبختی میکنم 

هر چند رفتارهای خوب زیاد داره اما مثلا اهل سیگار کشیدنه

خلاصه تبدیل شدم به یک زن غرغرو

نکته ای که هست اینه که طلاق وجدایی خیلی اسونتراززندگیه وهرکس زندگیشو نگهداره هنرکرده من ادم خیلی شاد ...

عزیزم میشه سوالای قبلیمو جواب بدی؟ و اینکه الان چقدر از زندگیت راضی هستی واقعا؟ 

لایک لطفا

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃
2740

شاید حرف من اشتباه باشه نمیدونم،ولی به نظر من درسته میگن زن وشوهری :اماقرار نیست هراتفاقی افتاد بزاریم کف دست همسر،درجمع به هیچ عنوان حتی اکردروغ هم گفت تصحیح نکنیم ،همیشه مرتب باشیم منظورم ارایشای 7رقمه نیست،به خانواده همسر درست رفتار کنیم امابرای هرچیز حدوحدود بذاریم،چه درجمع چه درخلوت باهمسر ارام وبامتانت حرف بزنیم

وایی خدای من از سال 92 این تاپیک هست؟؟؟؟

چه جالب ماشاالله خدا رو شکر نترکیده

من و همسرم دو سال عقد بودیم 5 ساله ازدواج کردیم یه دختر چهار ساله دارم خدا رو هزاران مرتبه شکر که تن سالم داریم عاشق همیم از عشق گذشته انگار تو بدن همدیگه زندگی میکنیم بخدا ما هم روزای سخت داشتیم و قطعا خواهیم داشت دلخوری بحث قهر آشتی اینا لازمه یه زندگی موفقه به شرطی که افراط نشه و درست مدیریت بشه هیچکس خوشبخت مطلق نیست ولی میشه زندگی رو ساخت فقط باید عشق و عقل با هم باشن

گلومون مونده زیر چاقوی کند روزگار....نه میبره نه ول میکنه!!!!! بیشعوری اگه درد داشت بازم یه عده ای مسکن میخوردن به کارشون ادامه میدادن......... هر چی رو که گفتیم خدا نصیب نکنه فول اچ دی نظاره گرش بودیم!!!

سلام به همه ما ۸ساله ازدواج کردیم دو تا بچه داریم همسرم خیلی با گذشته اما منم کلا طوری زندگی کردم که همیشه همه چیز همونطوری باشه که اون میخواد کلا از اول زندگی هرچند وقت یکبار میشینیم و راجع به خودمون و همدیگه حرف میزنیم اگه ناراحتی و اتفاق جدیدی باشه راجبش میحرفیم

من انتقاد پذیر نیستم زیاد گاهی جوش میارم اون موقع واکنش تند میدم اما از فرداش اصلاح میکنم خوبی همسرم اینه که لحظه ای که من عصبانیم چیزی بهم نمیگه😀

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
فدات عزیزم نظر لطف شماست😍😘🤗

سلام عزیزم من بیشتر نظرات شمارو خوندم واقعا لذت بردم از حرفاتون. چه خوبه که هنوز تو سایت هستین 

عزیزم من یه مشکلی دارم نمیدونم چیکار کنم خسته شدم شوهرم شبوروز کارش بازی با گوشیه. الان که بخاطر کرونا کلا خونست از وقتی از خواب بیدار میشه بازی میکنه تا ۵صبح 

بازیش آنلاینه با بقیه دوستاش بازی میکنن حرف میزنن باهم من میشنوم.همشون حتی شوهرم فحشهای خیلی زشت میدن

نمیدونم چیکار کنم گوشیشو کنار بذاره احساس میکنم دیگه منو نمیبینه

وای چه بدادریان.... من شوهرم باهمه ی بداخلاقیش توی خونه 1نقطه قوتی که داره نمیذاره ازبیرون کسی کوچکت ...

سوشیانس جان در خواست دوستیمون قبول میکنی؟ ازت سوال مهم در مورد خودم دارم ببخشید مزاحم میشم

2706